• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Nuh Tepesi filmi Tribeca Film Festivali'nde

Nuh Tepesi filmi Tribeca Film Festivali'nde
0 0

Cenk Ertürk’ün yazıp yönettiği, Haluk Bilginer, Ali Atay ve Hande Doğandemir’in rol aldığı Nuh Tepesi filminin dünya prömiyeri, New York’taki Tribeca Film Festivali’nde yapıldı. New York heyecanı yaşayan filmin kadrosu kırmızı halı pozu verdi.

27 Nisan 2019 Cumartesi 13:15

Cenk Ertürk'ün yönettiği, Haluk Bilginer, Hande Doğandemir ve Ali Atay'ın başrollerini paylaştığı Nuh Tepesi, Tribeca Film Festivali'nde yarışacak.


Nuh Tepesi'sin yönetmeni ve oyuncuları New York'un Tribeca semtinde düzenlenen Tribeca Film Festivali'nin açılış gecesine katılarak kırmızı halıda poz verdi.


Pencereler Ardında, Nahoş Bir Mevzu ve Kimse Elimi Tutmasın filmleri yabancı festivallerde büyük ses getiren Cenk Ertürk, yeni filmi Nuh Tepesi ile Tribeca Film Festivali’nin yolunu tuttu.


Ertürk, bu filmi, Cannes Film Festivali Cinefondation Residence’ten aldığı destekle çekti.


5 Mayıs’a kadar sürecek olan festivalin Uluslararası Yarışma bölümünde gösterilecek Nuh Tepesi’nin prömiyeri Village East Cinema’da gerçekleşti.


Ölen babasının son isteğini yerine getirmeye çalışan Ömer’in ilginç hikayesini anlatan film, eleştirmenlerden tam not aldı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha