• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

'Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok' filminden rekor açılış

'Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok' filminden rekor açılış
0 0

'Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok', Türkiye'deki vizyonunun ilk gününde 296 bin 623 kişi tarafından izlendi. Film, pandemi döneminin ilk gün rakamları arasında rekor kırdı.

20 Aralık 2021 Pazartesi 10:44

Türkiye’de vizyona girdiği 17 Aralık Cuma günü 296 bin 623 kişi tarafından izlenen 'Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok' tüm zamanların en yüksek yabancı film açılış rekorunu kırdı.

 

Duvar'ın aktardığına göre Warner Bros. Türkiye ve Box Office Türkiye tarafından 'Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok’tan olağanüstü güzel bir başlangıç' başlığıyla duyurulan habere göre, film pandemi döneminin ilk gün rakamları arasında rekora koştu.

 

Film, kimliği açığa çıkan Örümcek Adam'ın, sırrını geri vermesi için Doktor Strange'den yardım istemesiyle birlikte yaşananları konu ediyor. Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Marisa Tomei ve Jamie Foxx'un başrollerinde oynadığı "Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok"un yönetmen koltuğunda Jon Watts oturuyor.

 

Tom Holland ve Zendaya 'Birbirinizden uzak durun' öğütlerine uymamış

 

Öte yandan filmin yapımcılarından Amy Pascal'ın gerçek hayatta da sevgili olan Holland ve Zendaya'yı en başında bu konuda uyardığını ama söylediklerinin kulak ardı edildiğini açıkladı. New York Times'a konuşan Pascal şunları söyledi: "Roller ilk paylaştırıldığında ikisini ayrı ayrı bir kenara çekip öğüt verdim. 'O işlere girmeyin. Sakın. Uzak durmaya çalışın' dedim. Aynı tavsiyeyi Andrew Garfield ve Emma Stone'a da vermiştim. Çünkü gerçek hayatta da sevgililik işleri karmaşıklaştırabilir. Ama hepsi beni duymazdan geldi."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha