• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Quentin Tarantino: Son filmim Star Trek olabilir

Quentin Tarantino: Son filmim Star Trek olabilir
0 0

Yönetmen 2017’den beri seriye yeni bir halka ekleyebileceğine dair sinyaller veriyor.

18 Temmuz 2019 Perşembe 13:13

Quentin Tarantino 10. filminden sonra emekli olacağını birçok kez söylemişti. Şimdi de sık sık bahsettiği Star Trek’in yeniden çevrimini yapması halinde verdiği sözü bozmayacağını ve onun ardından emekli olacağını açıkladı.

 

CinemaBlend’e 9. filmi Bir Zamanlar… Hollywood’da (Once Upon a Time in Hollywood) hakkında konuşan Tarantino, kendi Star Trek’inin hala gündeminde olduğunu ve çekildiği takdirde 10 filmlik listenin içinde sayılacağını belirtti.

 

“Amacım emekli olmamak için açık kapı bırakmak olsaydı bahanem çoktan hazırdı” diyen yönetmen sözlerini şöyle sürdürdü:

 

‘Star Trek sayılmaz. Star Trek’i yapabilirim ama kariyerimi orijinal bir yapımla bitirmeliyim’ diyebilirdim. Ama 10 filmden sonra emekli olma fikri istisna görmeyecek. Star Trek de yapsam fikrime bağlı kalmalıyım. Bu benim son filmim. Bu konuda mızıkçılık olmamalı. Star Trek çekecek miyim bilmiyorum ama olabilir de.

 

Tarantino 2017’de, Paramount Pictures ve yapımcı JJ Abrams'a yaş sınırlaması olan bir Star Trek için göz kırpmıştı. Stüdyo filme henüz resmen yeşil ışık yakmadı. Ancak yönetmen böylece, çekilmesi halinde filmi yönetebileceğini göstermiş oldu. Ayrıca çekilmesi halinde Star Trek, yönetmenin ilk 'seri filmi' olacak.

 

ÇEVİRİ: INDEPENDENT TÜRKÇE - ÇAĞLA ÜREN

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha