• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Son James Bond filmini yönetmekten vazgeçen Boyle: Robert Pattison'dan harika bir OO7 olur

Son James Bond filmini yönetmekten vazgeçen Boyle: Robert Pattison'dan harika bir OO7 olur
0 0

Son James Bond filmini yönetmekten vazgeçen Danny Boyle, ünlü İngiliz oyuncu Robert Pattison’ın harika bir ‘007’ olacağını söyledi.

21 Haziran 2019 Cuma 14:28

Ünlü yönetmen Danny Boyle, ikonik ajan James Bond rolünü Daniel Craig’den devralacak kişi olarak Robert Pattison’ı işaret etti.

 

Claire Denis’in yönettiği ve Pattison’ın Juliette Binoche ile birlikte başrolde olduğu ‘High Life’ adlı filmi birkaç hafta önce izlediğini söyleyen Boyle, “Düşündüm ki, kahretsin Robert Pattison’dan harika bir James Bond olur. Gerçekten yapar. Olgunlaştı. Artık öyle bir adamki” dedi.

 

Pattison’ın rol için ‘artık hazır olduğunu’ vurgulayan ünlü yönetmen, “30’larında olmalı. Sean Connery (James Bond’u canlandırdığında) kaç yaşındaydı? Bence Robert Pattison artık hazır” ifadelerini kullandı.

 

Boyle, sinemadan çıktığı sırada Pattison’ın yeni filmde Batman karakterine hayat vereceğine dair haberleri gördüğünü de ekledi.

 

'JAMES BOND'U ÖLDÜRMEK İSTEDİ' İDDİASI

 

Daniel Craig’in ünlü ajana hayat vereceği 25’inci James Bond filmini yöneteceği açıklanan Danny Boyle, bundan vazgeçmişti.

 

Boyle’un filmden çekilme nedeninin, yeni filmde James Bond karakterini öldürmek istemesi, ancak yapımcıların buna izin vermemesi olduğu öne sürülmüştü.

 

Craig de daha önce "Tekrar James Bond olmaktansa, bileklerimi keserim" diyordu ancak oyuncu beşinci kez ünlü ajan karakterine hayat verecek.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha