• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

The Big Bang Theory'nin kimin yüzünden final yaptığı belli oldu

The Big Bang Theory'nin kimin yüzünden final yaptığı belli oldu
0 0

The Big Bang Theory, 12 sezonun ardından Mayıs 2019'da sona ermişti fakat yapımcılardan biri şimdi, dizinin çok daha uzun sürmesinin planlandığını açıkladı.

25 Mayıs 2020 Pazartesi 18:43

Dizide Sheldon Cooper'ı canlandıran Jim Parsons ayrılmasaydı sitcom iki sezon daha devam edecekti.

 

Metro'ya konuşan yapım tasarımcısı John Shaffner, dizinin stüdyosu Warner Bros ve yayımcısı CBS'in esas planının yapımı birkaç yıl daha devam ettirmek olduğunu açıkladı.

 

Shaffner, "Dizinin bittiği haberi sızdı çünkü Warner Bros bunu herkese açıklamak için uygun bir sunum hazırlamıştı ama oyuncu kadrosu bilmiyordu" dedi.

 

Yaşanan şuydu: Jim Parsons, tatil haftasında Chuck Lorre'la temas halindeydi ve artık geri dönüp devam edemeyeceğini söylemişti. Chuck da her zaman oyuncu kadrosundan biri ayrılırsa dizinin bitmesi gerektiğini söylerdi.

 

Shaffner, "Warner Bros ve CBS yaklaşık iki yıllık daha imza atmak istemişti" diye ekledi.

 

Shaffner, "Ofise geri dönmüştüm ve bunu öğrenince sete gidip çizgi roman mağazasında Johnny'yi (Galecki) ve Kaley'yi (Cuoco) gördüm, birbirlerine sarılmış ağlıyorlardı" diye devam etti.

 

"İnsanlar kararı kabul etmede bir süre çok zorlandı ve ekip de epey hayal kırıklığına uğramıştı çünkü iyi bir işti" diye ekledi.

 

"Ama Jim'in yaptıklarına gerçekten saygı duydum. Zirvede bırakmak daha iyi."

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - ATA TÜRKOĞLU

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha