• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

The Rhythm Section filmi ertelendi

The Rhythm Section filmi ertelendi
0 0

Blake Lively’nin başrolünü üstlendiği The Rhythm Section’ın vizyon tarihi ertelendi. 29 Mart’ta vizyona girmesi beklenen aksiyon ve gerilim filmi 22 Kasım’da gösterilecek.

27 Ocak 2019 Pazar 20:27

Blake Lively’nin Jude Law, Sterling K. Brown, Daniel Mays, Raza Jaffrey, Richard Brake ve Jade Anouka gibi oyuncularla birlikte rol aldığı The Rhythm Section’ın vizyon tarihi değişti. Yönetmen koltuğuna The Handmaid's Tale dizisinin Emmy ödüllü yönetmeni Reed Morano’nun oturduğu filmin senaryosu Mark Burnell’in elinden çıkma.

 

The Rhythm Section, uluslararası bir komplo ağını temel alıyor. Stephanie Patrick, kendisinin de olması gereken bir uçak kazasında ailesini kaybetmesinin ardından kötü bir durumdadır. Ailesini kaybetmesinin etkisinden uzun süre çıkamayan Stephanie, olayın aslında bir kaza olmadığını öğrenir ve bu onun için her şeyi değiştirir. Yaşamak için kendine amaç belirler ve bir suikastçı rolüne girerek ailesinin ölümünden sorumlu olan kişilerin peşine düşer. Kendini farklı bir kimliğe bürüyen Stephanie Patrick, bildikleri ile kendine söylenenlerin arasında kalan gizli gerçekleri öğrenmek amacındadır.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha