• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Zafer Algöz, Disney Plus’ın yeni dizisinde rol olacak

Zafer Algöz, Disney Plus’ın yeni dizisinde rol olacak
0 0

Son olarak Erşan Kuneri dizisiyle seyirci karşısına çıkan Zafer Algöz, Türkiye piyasasına hızlı giriş yapmak isteyen Disney Plus’un “Ru” dizisinde yer alacak.

21 Mayıs 2022 Cumartesi 12:50

Netflix’te yayınlanan Erşan Kuneri dizisindeki rolünden çok yaptığı yorumlarla konuşulan Zafer Algöz, Disney Plus’ın iddialı dizisinde DE rol alacak.

 

Disney Plus, 14 Haziran’da film ve dizi sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Hande Erçel, Engin Akyürek, Aras Bulut İynemli gibi oyuncular dünyaca ünlü markayla anlaştı.

 

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Fatih Aksoy’un patronu olduğu Medyapım’ın da platforma iki dizi birden hazırladığı ortaya çıktı. Bu projelerden biri “Ru”, diğeri ise “Numen”…

 

ZAFER ALGÖZ RU DİZİSİNDE ‘TÜMSEK’ OLACAK

 

Meryem Uzerli ‘Ru’ dizisinde başrol oynayacak. Dizide hayallerinin peşinden gidip Urla’da RU adlı restoranı açan Reyan rolüne hayat verecek olan Uzerli’ye ‘Uzer’ karakteriyle Mert Yazıcıoğlu’nun eşlik etmesi gündemdeydi. Ancak çekimlerin gecikince Yazıcıoğlu başka işlerinin zamanlamasıyla çakıştığı için projeden ayrılmak zorunda kaldı. Şimdi karakter için yeni oyuncu görüşmeleri yapılıyor. Zafer Algöz de, dizide Tümsek karakterini canlandıracak.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha