• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Acun Ilıcalı kızı Melisa'nın velayetini aldı

Acun Ilıcalı kızı Melisa'nın velayetini aldı
0 0

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı 2017 yılında Fransa'da evlenmişti. Ancak ünlü çift bir yıl sonra anlaşmalı olarak boşanmıştı.

7 Şubat 2019 Perşembe 14:07

Şeyma Subaşı ile Acun Ilıcalı, geçtiğimiz yıl kasım ayında Silivri Adliyesi'ne giderek evliliklerini yaklaşık 10 dakikada noktalamıştı.

 

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı ortak bir kararla kızları Melisa Ilıcalı'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı’ya verilmesi için girişimde bulundu. İkili kızlarının velayeti için mahkemeye başvurdu.

 

Mahkeme, Melisa’nın velayetini Acun Ilıcalı’ya verdi.

 

ŞEYMA SUBAŞI'DAN VELAYET AÇIKLAMASI

 

Çıkan haberlerin ardından Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından, "07.02.2018 tarihinde sonuçlanan velayet davası ile kızımız Melisa'nın velayeti babası Acun Ilıcalı Bey'e verilmiştir. Kararı saygıyla karşılıyoruz. Bu noktada önemli olan velayetin kimde olduğu değil, kızımızın ailesi ile birlikte sevgi ve mutlulukla büyümesidir. Acun Bey ve ben kızımız Melisa'yı birlikte büyütmeye devam edeceğiz. Kızımız Melisa bu süreçte babasıyla da her zaman olduğu gibi sıklıkla görüşmeye devam edecek. Biz Acun Bey ile evliliğimizi iki medeni insan olarak noktaladık. Bundan sonra kızımız Melisa'nın iyiliği için her zaman annesi ve babası olarak görevlerimizi eksiksiz yerine getirmeye devam edeceğiz. Konunun hassasiyeti sebebiyle gösterdiğiniz anlayış için şimdiden teşekkür ederim" açıklamasını yaptı.

 

Acun Ilıcalı kızı Melisa'nın velayetini aldı - Magazin haberleri

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha