• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Affleck'le ilgili soru soran gazeteciye "Beni ara" dedi

Affleck'le ilgili soru soran gazeteciye
0 0

Jennifer Lopez yakın zamanda verdiği röportajda, Ben Affleck'le arasındaki romantizme dair soruyu savuşturmayı seçerken, bunun yerine gazeteciye konuyu tartışmak için kendisini özel olarak aramasını söyledi.

22 Temmuz 2021 Perşembe 12:49

2000'lerde Hollywood'un en yüksek profilli çiftlerinden olan Lopez ve Affleck, Malibu'da tatilde öpüşürken görüntülendikten sonra geçen ay, sonra bir kez daha çıktıklarını "doğruladı."

 

Haber, hayranları fazlasıyla heyecanlandırırken pek çoğu, çiftin birbirini tekrar bulması üzerine "2002 geri geldi" diye şaka yaptı.

 

Fakat The Today Show'dan Hoda Kotb'la yaptığı röportajda ilişkiye dair üstüne gidilen Lopez ağzını sıkı tuttu.

 

Hamilton'ın yazarı Lin-Manuel Miranda'yla Lopez'in yeni single'ı "Love Make the World Go Round" hakkında konuşan Hoda, Lopez'e şunları söyledi:

 

"Daha mutlu görünüyorsun. Bak, sana söylemem gerek. Ne zaman Ben'le fotoğrafınızı görsem, 'Daha mutlu görünüyor, daha mutlu görünüyor' diyorum. Daha mutlu muyuz?"

 

Lopez de cevaben: "Seni ne zaman görsem mutlu oluyorum Hoda" dedi.

 

Gazeteci tekrar bastırıp Lopez'e arkadaşlıklarını hatırlatarak "Hadi ama, benle konuştuğunu biliyorsun" diye ekledi.

 

Lopez gülümseyerek, "Biliyorum. Beni arayabilirsin. Numaram sende var" ifadelerini kullandı.

 

Konuşmayı yeni şarkısına çeviren şarkıcı şunları sözlerine ekledi:

 

"Şarkı çıktı. Yapalı 5 yıl olmuştu. Birbirimizi sevmeye, bir araya gelmeye ve sevgiye dair mesajın asla şimdiki kadar gerçek olmadığına inanıyorum."

 

Lopez bu ay verdiği bir röportajda, çiftin Hamptons'da kol kola yürürkenki fotoğraflarının yayımlandığı gün sunucu Zane Lowe'a  "süper mutlu" olduğunu söyleyerek ilişkiyi ima etmişti.

 

Lopez, "Halkın her zaman 'Nasılım? Neler oluyor? İyi miyim?' diye merak ettiğini biliyorum. İşte bu. Hiç bu kadar iyi olmamıştım" demişti.

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - ATA TÜRKOĞLU

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha