• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Ailemden ilham alıyorum"

0 0

Büşra Develi, hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Oyuncu olmak istediğini çocuk yaşta keşfettiğini ifade eden Develi, "Hayat boyu hep ailemden ilham aldım" diye konuştu.

13 Ekim 2021 Çarşamba 16:22

Büşra Develi, kendisiyle ilgili merak edilenleri InStyle Dergisi'ne anlattı. Develi, oyuncu olmak istediğini çocuk yaşta keşfettiğini söyledi.

 

Hayat boyu ailesinden ilham aldığını belirten Büşra Develi, "Herhangi bir zor şartta bana varlıklarıyla ve karakterleriyle çok büyük güç veriyorlar." diye konuştu.

 

"DEĞİŞKEN BİRİYİM"

 

28 yaşındaki oyuncu, "Karakterinizi tek kelime ile tanımlamanız gerekse ne dersiniz?" sorusuna ise "Bu soruya en fazla 'değişken biriyim' diye cevap verebilirim. Tanımlamaları çok sevmiyorum." yanıtını verdi.

 

Büşra Develi, ayrıca "Kalabalık bir ailede büyümek çok şey öğretiyor insana." ifadelerini kullandı.

 

AYRILIK NEDENİ "KISKANÇLIK" MI?

 

Öte yandan geçtiğimiz haftalarda özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan ünlü oyuncu, Cem Aktay ile birlikteliklerinin "kıskançlık" nedeniyle bittiği yönündeki iddialara yanıt vermişti.

 

"BAŞKA TÜRLÜ BİR İLİŞKİ YÜRÜTÜYORUZ"

 

İlişkilerinin bittiğini ancak bunun kıskançlık nedeniyle olmadığını ve arkadaş olarak görüştüklerini ifade eden Büşra Develi, "Tabii özel durum ama öyle bir şeyler yazıldı, 'kıskançlık' gibi. İlla bir ilişkinin bitmesi için öyle şeylerin olmasına gerek yok. Biz hala görüşüyoruz ve iyi arkadaşız. İlişkiyi bitirdik. Başka türlü bir ilişki yürütüyoruz." şeklinde konuşmuştu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha