• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Aleyna Tilki: İki yıldır zor bir dönem geçiriyordum

Aleyna Tilki: İki yıldır zor bir dönem geçiriyordum
0 0

Gerek davranışları gerek açıklamalarıyla adından söz ettiren genç şarkıcı Aleyna Tilki, müzik kariyerinin düşüşe geçtiğine dair iddialara sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla cevap verdi.

22 Eylül 2021 Çarşamba 15:40

Genç yaşta elde ettiği şöhret sayesinde adını milyonlara duyuran Aleyna Tilki, sık sık takipçilerinin eleştirilerine maruz kalıyor. Tilki, son olarak müzik kariyeriyle ilgili gelen yorumlara yanıt verdi.

 

Genç şarkıcı, 2.7 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından 'Yalan' şarkısının klibine ait bir kareyi paylaşarak şu ifadeleri kullandı:

 

"İÇİMDEN GELMEYEREK PAYLAŞTIM" 

 

"İki yıldır zor bir geçiriyordum. O yüzden de pek bir şey üretemedim, ürettiysem de zorlanarak ürettim. Kimseyle pek bir şey paylaşmak içimden gelmeyerek paylaştım her şeyi..."

 

"Çünkü yılların prangaları sonunda ayağıma, kalbime, kafama dolanıp 'yalan' klibimdeki örümce ağlarına beni gerçekten gömmüştü. Ve gömüldüğüm yerde bir süre dinlenmek istedim sadece hepsi bu. Aleyna geri dönecek, söz."

 

Yine magazin gündemine oturmayı başaran 21 yaşındaki Aleyna Tilki'ye, bu paylaşımının ardından takipçilerinden destek mesajları yağdı.

 

SESSİZLİĞİNİ BOZDU 

 

Öte yandan genç şarkıcı, son dönemde sevgilisi olduğuna dair ortaya atılan iddialarla da cevap vererek sessizliğini bozdu.

 

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan Tilki, kendisiyle ilgili yapılan yorumlara kızarak Twitter hesabından şu açıklamayı yaptı:

 

"ASILSIZ VE YALAN" 

 

"Bir süredir Aleyna'nın sevgilisi şöyle böyle diye konuşuyorsunuz. Benim sevgilim falan yok. Ben bu çağın sevgili tabularını kabul etmiyorum. Beni bir daha herhangi birinin sevgilisi olarak konuşamazsınız. Asılsız ve yalan olmuş olacak çünkü."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha