• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Angelina Jolie'ye hayranından sürpriz

Angelina Jolie'ye hayranından sürpriz
0 0

Angelina Jolie, İngiltere’nin başkenti Londra’da seyrettiği müzikal sonrası ekiple bir araya gelince, aralarından birinin kendisinin hayranı olduğunu öğrendi. Jolie’nin sürprizine karşılık, hayranının da Jolie’ye bir sürprizi vardı.

10 Aralık 2019 Salı 19:40

Hollywood’un ünlü oyuncusu Angelina Jolie, hayranına unutamayacağı bir sürpriz yaptı. Ama hayranının da ona bir sürprizi vardı.

 

44 yaşındaki Oscar’lı yıldız, Londra’nın West End bölgesinde sahnelenen Dear Evan Hansen adlı müzikal gösteriyi seyretmeye gitti. Gösteri sonrasında oyuncularla bir araya gelen Jolie, genç oyuncu Alex Thomas Smith ile karşılaşınca büyük bir şaşkınlık yaşadı. Jolie’nin genç hayranı, ünlü oyuncuya kolundaki dövmesini gösterdi. Smith’in kolunda, Jolie’nin yüzünün dövmesinin bulunması ünlü oyuncuyu neşelendirdi.

 

 

Alex Thomas Smith, hayranı olduğu yıldızla çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşarak, “Ona dövmemi gösterdim ve bayıldı. Beni yanağımdan öptü ve Evan gösterimi izlemek için geri geleceğini söyledi. Buradan asla ayrılmayacağım” sözlerini yazdı.

 

Jolie, tiyatro oyuncusu olan genç hayranının kolunda kendi yüzünün dövmesini görünce şaşırdı. 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha