• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Anya Taylor-Joy'dan paparazilere: Av değilim

Anya Taylor-Joy'dan paparazilere: Av değilim
0 0

Paparazilerle yaşadığı sorun sonrası evine gidip gözyaşlarına boğulan Anya Taylor-Joy durumla başa çıkma deneyimini anlattı.

30 Ağustos 2021 Pazartesi 12:56

The Queen's Gambit ile Altın Küre kazanan ve Emmy'ye aday gösterilen Anya Taylor-Joy, Edgar Wright'ın Dün Gece Soho'da (Last Night in Soho) filmi öncesi Tatler'a konuştu. Taylor-Joy, yazar Martha Hayes'le yaptığı sohbette şöhretin etkilerine değindi.

 

Independent Türkçe'nin haberine göre; 25 yaşındaki oyuncu "Pek çok kişi tatlı ve kibar ve sadece sohbet etmek istiyor ve buna bayılıyorum" dedi.
 

Başkalarıyla yaşadığı karşılaşmaların geri kalanı sorulduğundaysa Taylor-Joy, paparazzilere kast ederek "20'ye karşı sadece bir kişi olduğunuz başka zamanlar da var ve bu fiziksel olarak güvenli değil" diye konuştu.

 

Taylor-Joy, mayıs ayında Saturday Night Live'ı sunmak için New York'tayken paparazzilerle yaşadığı deneyimin kendisini çok korkuttuğunu itiraf etti.

 

Eve gidip ağladığını ancak durumu sonra anlatığını söyleyen Anya Taylor-Joy bulduğu çözümü anlattı:

 

"Ertesi sabah dışarı çıktım ve 'Merhaba, benim adım Anya. Kamerayı indirelim ve tanışalım' dedim. Ben av değilim. Kaçmak istemiyorum. Şunu tercih ederim: 'Bunun senin işin olduğunu anlıyorum ve umarım ufak tefek bir kadın olduğumu ve şu anda korktuğumu anlayabilirsin. Bu yüzden anlaşabilir miyiz, böylece işini yapabilirsin ve ben de daha az korkmuş hissedebilirim?'

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha