• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Arabaya bindirip kapıları kilitledi"

0 0

Yasak Elma dizisinin genç oyuncusu Ayşegül Çınar, 2. Sayfa programında saplantılı bir hayranı tarafından evinin yakınlarında kaçırıldığını anlattı.

20 Haziran 2019 Perşembe 15:27

Yasak Elma dizisinin oyuncusu Ayşegül Çınar, 2. Sayfa programına konuk oldu. Özel hayatı hakkında konuşan Çınar, saplantılı bir hayranı tarafından zorla arabaya bindirilerek kaçırılmaya çalıştığını anlattı.

 

Genç oyuncu, yaşadığı korku dolu anları şu sözlerle anlattı:

 

Yasak Elma dizinde oynarken bir hayranım beni çok beğenmiş ve evimi buldu. Evimden çıktığımda boş bir sokağa girdim yanıma arabayla yaklaşarak iki kolumdan tutup zorla arabaya bindirdi.

 

Arabanın arkasından dolaşıp gelerek 'Ne oluyor?' demeye kalmadan arabaya bindirip kapıları kilitledi. Ben bağırmaya başlayınca da 'Benimle evleneceksin' deyip arabayı sürdü.

 

Sonra çantamdan telefonu ararken çantamı çekip yırttı. Meğer telefonum çantamdaymış o arabayı kullanırken gizlice telefonu çıkararak arkadaşıma konumumu gönderdim.

 

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne girerken polis çevirdi ve karakola giderek şikayetçi oldum. Olay uzamasın diye şikayeti geri çektim şu an ne yaptığını bilmiyorum. Daha sonra da menajerimin yan tarafından binaya taşındım.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha