• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Arka odaya geçelim" sözlerinin ardından Can Yaman'ın anlaştığı dizinin yapımcısından tepki: Çizmeyi aştı, projeyi rafa kaldırıyoruz

0 0

Oyuncu Can Yaman'ın davetli olarak gittiği İspanya'da bir televizyon programında kadın hayranına yaptığı "Arka odaya geçelim" yorumunun ardından Şubat ayında çekimlere başlamak üzere anlaştığı dizinin yapımcısından tepki geldi.

4 Aralık 2019 Çarşamba 12:45

Projenin eylül ayına kadar rafa kalktığını söyleyen yapımcı Faruk Turgut, "Can çizmeyi aştı" dedi. 

 

2. Sayfa programına telefonla bağlanan Turgut, Yaman'ın dün sosyal medyada yayılan televizyon programı görüntüleri ve son zamanlarda gündem olan 'libido' açıklamalarının ardından anlaştıkları dizi projesinin rafa kalktığını duyurdu. Turgut, “Can çizmeyi aştı. Yaptığı açıklamalar talihsizdi. Diziyi eylüle kadar rafa kaldırıyoruz” dedi. 

 

Can Yaman, İspanya'da katıldığı televizyon programında kendisine "Bize Can Yaman'ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin" sorusunu soran kadın hayranına yanıt olarak "Arka odaya geçelim" demişti. 

 

Yaman aynı zamanda bir röportajda  "Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı” demiş, sözleri tepki çekmişti. 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha