• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Ataerkillikle mücadele etmek yorucu"

0 0

Oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu, son yıllarda bebek sahibi olmakla ilgili haberlerle gündeme geldiği kadar evliliklerindeki kriz iddialarıyla da konuşuluyor.

10 Mart 2019 Pazar 20:47

İkili hakkında son dönemde çıkan dedikodular günden güne artıyorken, Beren Saat'ten yeni bir hamle daha geldi

 

Ünlü oyuncu Beren Saat ile şarkıcı Kenan Doğulu 2014 yılında Los Angeles'da dünya evine girmişti.

 

Ünlü oyuncu,  geçtiğimiz hafta 35. yaşını kutladı. Saat, Instagram sayfasında sıfır makyaj siyah beyaz fotoğrafını paylaşıp ilk aşkı olan ve hayatını kaybeden Efe Güray'ı andı. Saat'in bu paylaşımı 'evlilikte kriz mi var?' sorusunu akıllara getirdi.

 

Kenan Doğulu'nun da eşinin doğum gününü kutlamaması iddiaları daha da güçlendirdi.

 

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl Instagram hesabından "Sen bu dünyaya hediye doğmuş çok özel bir ruhsun canım sevgilim. Gözümde bir azize, kalbimde bir ateşsin. İyi ki varsın!" mesajıyla eşinin doğum gününü kutlamıştı.

 

2017'de de, "İyi ki doğdun oyun arkadaşım, aşk ortağım. Güzel yüzün hep gülsün :) İyi ki varsın! Seni çok seviyorum..." mesajını yayınlamıştı.

 

Ayrılacakları iddia edilen çiftten Kenan Doğulu eşi Beren Saat'in paylaştığı fotoğrafları tek tek beğenmişti. Saat de eşinin bu hareketine karşılık olarak son paylaşımın altına kalp emojileri koyarak 'Sorun yok' mesajı vermişti. 

 

Beren Saat'ten bugün yeni bir hamle geldi... Saat sosyal medya hesabı üzerinden şu sözü paylaştı:  ''Kadınların erkeklerden daha fazla uykuya ihtiyacı var, çünkü ataerkillikle mücadele etmek yorucu!''

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha