• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Başıma gelen en korkunç şeydi"

0 0

Geçtiğimiz haftalarda 3 yaşındaki oğlu Jameson birlikte koronavirüse yakalandığını duyuran Pink, yaşadıklarını anlattı. Ünlü şarkıcı, "Koronavirüs hayatım boyunca başıma gelen en korkunç şeydi" dedi.

9 Nisan 2020 Perşembe 19:43

ABD'li şarkıcı Pink, katıldığı bir programda koronavirüs sürecinde yaşadıklarını dile getirdi.

 

Ellen DeGeneres'in internet üzerinden yayınladığı sohbet programına konuk olan Pink, aynı zamanda astım hastası olduğunu söylerek, "Hayatım boyunca yaşadığım en korkunç şeydi" dedi.

 

Şarkıcı, "Aslında her şey 3 yaşındaki Jameson'ın ateşiyle başladı. O yaşta çocuklar her zaman hastadır. Karnı ve başı ağrıdı, ishal oldu ama bu sırada ateşi hiç düşmedi" derken, oğlunun hastalığının ilk günlerinde kendisinde sempton görmediğini dile getirdi.

 

Pink, 4-5 gün sonra ise yoğun bir boğaz ağrısı hissettiğini söyledi.

 

"Nefes alamıyordum. Neredeyse 30 yıldır kullanmadığım, nefes alma yardımcısı nebulizatöre ilk kez ihtiyaç duydum." diyen Pink,  ateşinin yükselmediğini de belirtti.

 

Ünlü şarkıcı, daha önceki açıklamasında ilk olarak aile doktoruna başvurduklarını, sürecin onun tarafından yönetildiğini, kendilerine test yapıldığını ve pozitif çıktığını anlatmıştı.

 

Şarkıcı ayrıca, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada "Bu hastalık ciddi ve gerçek. İnsanlar bu hastalığın yaşlı ve genç, sağlıklı ve sağlıksız, zengin ve yoksul herkesi etkilediğini bilmeliler" ifadelerini kullandı.

 

Pink, koronavirüsle mücadele eden hastanelere de 1 milyon dolar bağış yapmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha