• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Başıma ne geldiyse aptallıklarımdan geldi"

0 0

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, 'Biraz Sezen biraz ben Deniz Seki' konseptinin 3'ncüsünü geçtiğimiz akşam gerçekleştirdi. Konserde dinleyicisiyle zaman zaman sohbet eden Seki, "Başıma ne geldiyse kendi aptallıklarımdan geldi" diyerek dert yandı.

14 Aralık 2019 Cumartesi 14:23

Deniz Seki, müzik kariyerinde hep dirsek temasında olduğu ve müzik severlerin kalbine dokunan ve sahnede söylemekten zevk aldığı 'Sezen Aksu' imzalı şarkılarının yanı sıra sözü müziği kendisine ait olan şarkılardan oluşan özel bir repertuvarla dinleyicileriyle bir araya geldi.

 

"BAŞIMA NE GELDİYSE  APTALLIKLARIMDAN GELDİ"

 

Her konserinde seyircisi ile sohbet eden Deniz Seki, "Biraz Sezen biraz ben Deniz Seki" konserler serisinin yenisinde şarkıları alkış alırken, "Herkes kendi hayatından sorumlu. Ben ne yaptıysam, başıma ne geldiyse kendi aptallıklarımdan, yaptığım yanlış seçimlerden geldi. Kimseyi suçlamıyorum. Bende mantık yok" diyen sanatçı sözlerine şöyle devam etti:

 

Benim IQ'um (duygusal zeka) yüksek. Kalbini kirletmeyen, hiç karartmayan bir kadınım. Kimseyi de suçlamıyorum. Ne yaşadıysam ben müsaade ettim.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha