• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Bay Doğru'yu aramıyorum"

0 0

Son filmindeki baklava sahnesiyle gündemde olan ve kendi tercihinin cevizli baklavadan yana olduğunu söyleyen Charlize Theron özel hayatıyla ilgili açıklamalar yaptı.

3 Ağustos 2020 Pazartesi 13:26

Cevizli baklava sevdiğine dair açıklamalarıyla kısa süre önce gündeme gelen dünyaca ünlü oyuncu Charlize Theron yeni bir açıklama yaparak dikkatleri tekrar üstüne çekti. Mirror'ın haberine göre Theron, bir daha asla sevgilisiyle aynı evde yaşamayacağını söyledi.

 

"YAN DAİREYE GEÇMESİNİ TERCİH EDERİM"

 

Kızının kendisine bir ilişki bulması konusunda ısrarcı olduğunu söyleyen ancak 10 yıldır ilişkilerinin hiçbirinde aynı evde yaşamayı tercih etmeyen Theron, kendisiyle çok mutlu olduğunu ve eğer gelecekte herhangi bir ilişki yaşamaya başlarsa sevgilisinin yan daireye geçmesini tercih edeceğini söyledi.

 

"ÇOÇUKLARIMI BÜYÜTMEYE ODAKLANDIM"

 

44 yaşındaki ünlü oyuncu Bay Doğru’yu aramaktansa, iki çocuğunu büyütmeye odaklanmanın çok daha önemli olduğunu savundu.

 

"BUNUN İÇİN ÇOK YAŞLIYIM"

 

Theron "Bir daha herhangi biriyle yaşayıp yaşayamayacağımı bilmiyorum. Açık olmak gerekirse, yan daireyi satın almak zorunda kalabilirler. Bir daha bu tip şeylerle uğraşmaya tahammül edebilir miyim bilmiyorum. Bunun için çok yaşlıyım" dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha