• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Bazen maskülen bile hissediyorum"

0 0

Ufak Tefek Cinayetler'de canlandırdığı Oya rolüyle kariyerinde zirve yaptıktan sonra albüm çıkartan Gökçe Bahadır hakkında merak edilenleri anlattı.

2 Haziran 2019 Pazar 22:00

Şarkıcı-oyuncu Gökçe Bahadır, Hello dergisine kariyerinden özel hayatına hakkında merak edilenleri anlattı. İşte 37 yaşındaki oyuncunun açıklamalarından satırbaşları: 


"'Oyunculuk çok uzun bir yolculuk. Tökezlemeyi, düşmeyi, ardından yeniden yükselmeyi kabullenmek gerek. Sadece iyiler kalıcı olur"


"Sahnelere adım atsam da bu işi asla bırakmam. Şarkı söylemek en büyük hayalimdi, gerçekleştirdim. Sezen Aksu büyük destek verdi, motive etti."


"İnsan bir şeyi gerçekten istiyorsa; kimseye kulak asmamalı ve ertelememeli. Oyuncu olsam da çekingen ve içine kapanık biriyim. Şarkıcılık iyi geldi. Hiç pişman değilim.''

 

Gökçe Bahadır aşk ve evlilik sorularına da şu yanıtı verdi: ''Aşk insanı sarsar. Zaten sarsıntı yoksa, aşk değildir o. Kalbimi kolay kolay açmam. Sevgilimin kendine has bir erkek olması, ayaklarının yere sağlam basması benim için önemli.


" Her kadın gibi ilgi görmekten hoşlanırım. Ama dozunda olmalı. Saygısızlığa tahammül edemem. Özgüvensiz bir erkekle yapamam. Sevdiğine kavuşamama durumu çok çekici. Kaybetme olasılığı da ilişkiyi her zaman diri tutar"


"Evliliğe karşı değilim. Anne olma fikri bana hiç uzak değil, çocukları çok severim. Bazen beynim ve kalbim arasında büyük savaş çıkar. Kazanan yüreğim olur.''


"'Seksi miyim, değil miyim bilmiyorum. Zaten seksi görünmek için de hiç uğraşmam. Bazen kendimi maskülen bile hissediyorum."

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha