• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Ben hala çocuk ruhluyum"

0 0

Sunucu ve oyuncu Pelin Karahan, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Karahan, çocukları ile vakit geçirmek istediğini ve onlarla tatile çıkmak istediğini belirtti.

17 Nisan 2019 Çarşamba 13:37

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, Pelin Karahan, "Karbonhidratsız ve şekersiz bir beslenme düzeni yaptım. Otomatikman zayıfladım. Birde yemek programı bitti, biz orda sabahlara kadar yemek yiyorduk. Sarmalar, baklavalar... O yüzden bitince bana da iyi geldi, bir anda zayıfladım" dedi.

 

"İNTERNET DİZİLERİ ÇAĞIMIZIN GERÇEĞİ"

 

Yeni sezonda dizi teklifleri aldığını ve oyunculuğu özlediğini söyleyen Karahan, internet dizileri hakkındaki görüşlerini anlattı. Karahan, "Sıcak bakıyorum tabii ki. Sonuçta internet dizileri çağımızın gerçeği" ifadelerini kullandı.

 

"BEN HALA ÇOCUK RUHLUYUM"

 

Çocuklarının çok fazla teknolojiye meraklı olmadığını belirten güzel oyuncu, "Hiç sevmezler ve ilgilenmezler. Çocuklarımın Instagram hesabını bile annem kötü niyetli insanların eline geçmesin diye doğduklarında açmış. Çok şaşırmıştım ama sonradan haklı buldum. Hatta Ali Demir’in hesabında 100 bin takipçisi var. Biz bunu ticari anlamda düşünmedik ama ileride kullanmak isterse hazırda tutuyoruz. Benimkiler çok fazla telefonla ilgilenmezler mesela, çok istemezler. Anneleri çok sevmiyor, ondan öyleler galiba. Ben hala çocuk ruhluyum. Baksanıza Susam Sokağı'nın tişörtüyle çıktım bugün” şeklinde konuştu.

 

"BEDRİ'DEN İNANILMAZ ÇEKİNİRLER"

 

Gazetecilerin, "Pelin Karahan’ın çocukları annelerinden mi yoksa babalarından mı daha çok çekinir?" sorusuna net bir cevap veren Karahan, "Bedri’den inanılmaz çok çekinirler, anlatamam sizlere. Bazen ağlıyorlar, ben kızıyorum. Beni hiç iplemiyorlar sonra babası bir geliyor mum kesiliyorlar. Evde birinden çekinmesi taraftarıyız ve bununda baba olması daha doğru oluyor. Yok diyorsa yoktur. Tabi bana karşı öyle olmuyor" diyerek gülümsedi ve gazetecilere teşekkür ederek alışverişine kaldığı yerden devam etti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha