• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Bendeki değişimin farkına varın"

0 0

Berk Suyabatmaz ile aşk yaşayan Berrak Tüzünataç, önceki akşam Etiler'deki bir alışveriş merkezinde görüntülendi.

19 Ocak 2020 Pazar 21:28

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; oyuncu Berrak Tüzünataç, önceki akşam Etiler'deki kayak malzemelerinin satıldığı bir mağazada alışveriş yaparken görüntülendi.

 

Sık sık gazetecilerden kaçmaya çalışan Berrak Tüzünataç, bu kez muhabirleri bekletmemek için koşar adımlarla alışverişe ara vererek dışarı çıktı.

 

"BENDEKİ DEĞİŞİMİN FARKINA VARIN"

 

Tüzünataç, bu durum karşısında şaşkınlıklarını ifade eden gazetecilere, "Şaşırmayın arkadaşlar. Artık bendeki değişimin farkına varın. 5-6 yıl öncesi ile çok fark var" ifadeleri kullandı.

 

"BUNLARI KONUŞMAYALIM"

 

Tatil için nereye gideceği yönündeki sorulara Tüzünataç, "Aşk ve tatil soruları özel sorular. Bunları şimdi burada konuşmayalım" diyerek özel hayatıyla ilgili soruları yanıtsız bıraktı.

 

Öte yandan Tüzünataç, İbrahim Selim'in programındaki açıklamalarını soran gazetecilere, "Burada ekstra şeyler söylememek tercihim. Siz programı izleyin, orada her şeye açıklama yapmaya çalıştım" yanıtını verdi.

 

Tüzünataç, geçtiğimiz günlerde programda kendisiyle ilgili dikkat çekici açıklamalarda bulunmuştu.

 

Oyuncu, evinde çıplak dolaştığı ve perdeleri hiç kapatmadığı için komşularının rahatsız olduğu haberlerine yanıt vermişti.

 

"AYIP DEĞİL Mİ?"

 

Tüzünataç, "Röntgenci, ayıp değil mi? Sana ne! Velev ki geziyorum, içeri bakanda değil mi sorun? Ki öyle bir hobim yok... Nüdist bir durumum yok" demişti.

 

"İKİ TANE ESTETİĞİM VAR"

 

İbrahim Selim'in "Kendini ne kadar güzel buluyorsun?" sorusuna "10 üzerinden 8 derim" yanıtını veren Tüzünataç, "Hiç estetiğin var mı?" diye sorulunca da göğüslerini göstererek "İki tane var. Bana kadar. Karınca kararınca" şeklinde konuşmuştu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha