• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Benimle ilgili konuşma"

0 0

Son dönemde gündemden düşmeyen Can Yaman'a bir uyarı da 'Erkenci Kuş'daki partneri ve bir dönem aşk yaşadığı eski sevgilisi Demet Özdemir'den geldi.

8 Aralık 2019 Pazar 21:30

Geçtiğimiz hafta Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu'na verdiği röportajda "Biz 20’nci bölümde sevgili olduk. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk" diyen Can Yaman, daha önce birlikte çalıştığı ve mahkemelik olduğu Selen Soyder için 'libidosu yoktu' deyince ortalık karışmıştı.

 

Bu açıklamaya ünlü isimlerden tepkiler çığ gibi büyürken, Yaman da skandallara imza atmaya devam etti.

 

Rol aldığı dizilerin Avrupa'ya satılmasıyla İtalya, İspanya gibi ülkelerde ciddi bir hayran kitlesi yakalayan oyuncu, İspanya'da "Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?" diye soru soran bir kadın hayranına "Arka odaya gel, göstereyim" demesi olay yaratmıştı.

 

Ardından yine İspanya'da kendisiyle röportaj yapan muhabirle de flört etmeye çalışan Can Yaman'ı son olarak, eski rol arkadaşları Farah Zeynep Abdullah ve Sinem Kobal takipten çıkarttı.

 

Hürriyet'in haberine göre; hakkında yaptığı açıklamadan rahatsız olan Demet Özdemir de bu kervana katıldı.

 

Eski partneri ve sevgilisine menajeri aracılığıyla haber yollayan Özdemir, "Benim hakkımda konuşmasın" diyerek Yaman'a uyarıda bulundu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha