• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Berkay: Yıldız Tilbe'nin ömrünün uzaması için her gün dua ediyorum

Berkay: Yıldız Tilbe'nin ömrünün uzaması için her gün dua ediyorum
0 0

Şarkıcı Berkay, "Yıldız Tilbe’nin ömrünün uzaması için her gün dua ediyorum" dedi.

8 Şubat 2019 Cuma 11:29

Uludağ'da verdiği konser öncesinde basın mensupları ile bir araya gelen Berkay Şahin, gençler ile bir arada olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ve kendisini bu durumun ekstra motive ettiğini dile getirdi.

 

Berkay Şahin, YouTube'da izlenme rekorları kıran şarkıların doğru olmadığını savunarak, "Reynmen'i yaptığı güzel işlerden dolayı tebrik ediyorum. Kendisini de çok seviyorum ama on gün gibi kısa sürede yaklaşık seksen milyon gibi bir rakama ulaşmış olmasını da inandırıcı bulmuyorum. Üç yüz, beş yüz milyon izlenmiş şarkıların ilk bir haftasının bana analitik raporlarını açıklasınlar. Youtube'da şarkıyı yayınlayan kanalın ve şirketin sadece kendi görebildiği bir analitik raporu var. Varsa öyle bir delikanlı çıksın açıklasın ona göre konuşalım'' dedi. 

 

İkinci kez babalık heyecanı yaşayan Berkay, ''Eşimin hamileliği çok iyi gidiyor. Evde zaten bir tane kaymaklı ekmek kadayıfı var. İkincisi de yolda. Tarif edemeyeceğim kadar çok güzel bir duygu, inşallah bu muhteşem duyguyu Allah herkese nasip eder" diye konuştu.

 

Yeni albümünde kızı Arya Şahin ve yeni doğacak kızı Zeynep Şahin ile ilgili bir şarkı da seslendireceğini söyleyen sanatçı "Çok da güzel bir şarkı olacak'' dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha