• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Bir daha güneşlenmeyeceğim"

0 0

Modellik ve oyunculuğun ardından plaj giyimi tasarımcılığına da başlayan Elizabeth Hurley, bundan böyle hayatının sonuna kadar güneşlenmeyeceğine yemin etti.

24 Eylül 2020 Perşembe 12:30

Oyunculuk ve modellikten sonra moda tasarımcılığına başlayan Elizabeth Hurley, cilt kanserine yakalanan bir arkadaşının yaşadıklarından sonra, saatlerce güneşlendiği dönemler için pişman olduğunu söyledi.

 

Oyuncu, artık sokağa çıkarken bile yüksek faktörlü koruma kremleri sürdüğünü belirtti.

 

Grazia dergisine verdiği röportajda bugüne kadar güneşlendiği her gün için pişmanlık duyduğunu dile getiren Hurley, bundan böyle hayatının sonuna kadar güneşlenmeyeceğine yemin etti.

 

Kapalı ortamlarda kalmaktansa açık havayı tercih ettiğini söyleyen 55 yaşındaki tasarımcı, buna rağmen corona virüs pandemisi nedeniyle sosyal izolasyonda kalmanın kendisini özgürleştirdiğini söyledi.

 

15 yıldır kendi adını taşıyan marka için bikini, mayo ve pareo tasarımlarını yapan Hurley, "Pandemide saçlarımı sadece gerektiği zaman yıkadım. Bazı fotoğraflar çektirdim. Düzenli olarak maillerimi kontrol etmedim, işleri yetiştirmek için paniğe kapılmadım" diye konuştu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha