• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Bir koca, 3 tane çocuk istiyorum"

0 0

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen Şeyma Subaşı, YouTube kanalından yayınladığı videoda hayatıyla ilgili soruları yanıtladı. Subaşı özel hayatı, hamilelik süreci, Oğulcan Engin ve Burcu Esmersoy hakkında açıklamalarda bulundu

14 Aralık 2019 Cumartesi 11:57

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra adından sıkça söz ettiren Şeyma Subaşı, YouTube hesabı da açarak günlük yaşantısını gözler önüne sermeye başlamıştı.

 

Kısa bir süre önce merak edilenleri Youtube'dan yanıtlayan Subaşı, kendisiyle ilgili gelen sorular için tekrar kamera karşısına geçti ve çarpıcı açıklamalar yaptı.

 

Hamileliğin sırasında Acun seni Miami'ye mi gönderdi?

 

Evli bir adamdan hamile kaldığım için ve bu kişi de çok ünlü bir insan olduğundan dolayı merak edilen biri haline geldim. İstanbul'da dışarı çıkamaz hale geldim. Ben zaten Amerika'da doğum yapmak istiyordum. Hamileliğimi de orada geçirdim. Kendim gitmek istedim. 4-5 ay kaldım. Orada doğumumu yaptım çok rahattım. Kimse yanımda yoktu. İngilizcem de yoktu. 23 yaşındaydım. Hep Allah'a sığındım.

 

Oğulcan Engin ve Burcu Esmersoy ile neden artık görünmüyorsun?

 

Oğulcan hala benim canım kardeşim. Anne ve babasına bayılırım. Onlar da beni çok severler. Kardeş, kardeşe küstü gibi oldu. Ortamlar değişti. Hayat böyle gitti... O kadar da büyük modernlik söz konusu değil. Oğulcan, Acun abisiyle birlikte...

 

Burcu ile gerçekten çok yakındık. Youtube olayına girdi Burcu. Ben Miami'deydim, 'bana destek olur musun' dedi. Ben de story'lerime falan koydum. Ama dürüst olmak gerekirse, bana karşı geri dönüşünü almadım. Ama bu arkadaşlıktır, kesinlikle bir alışveriş değildir, yanlış anlaşılmasın. Beraber Maldivler'e gitmiştik. Oteli falan o karşılamıştı. O da belki de öyle bir şey yaptı. Yaşam tarzlarımızdan dolayı ayrıldık diyebiliriz. Ben enerjisel çok uyuz bir tip olabilirim, o tarz insanlar için... Baskın karakterim... Benim gibi bir karakterin arkadaşı olmak yorabilir. Çok enerjim var...

 

Kıskanıldığını düşünüyor musun?

 

Hayır... Bende kıskançlık güdüsü yok, belki de bu yüzden düşünmüyorum. Hiçbir zaman kötü niyetli kıskanmadım.

 

Tekrar evlenmeyi düşünüyor musun?

 

Yengeç burcuyum. Her ortamdan kendimi çıkarmayı biliyorum. 18 yaşıma kadar her sabah kahvaltısını ailesiyle beraber eden, her akşam babasından önce eve gelen bir kızdım.

 

Bir koca ve 3 tane çocuk istiyorum. Evimde oturmak, istediğim zaman onunla partilemek ama sabah kahvaltı ve akşam yemeğini beraber yemek istiyorum. Evlilik hayatımda da hiç yaşamadım. Ama ben böyle bir ailede büyüdüm. Benim yaşadığım hayatt şartlarından dolayı buraya geldim. İki kere Kur'an'ı bitirdim, namaz kılıyordum.

 

Bazı magazin programlarının seninle dertleri ne?

 

Türkiye'de Şeyma Subaşı diye bir figür oluştu. Çok seveni de oldu, çok sevmeyeni de oldu. Şeyma Subaşı ile ilgili kötü haberler çok haber oldu ve izlenildi. Şeyma ne kadar iyi bir şey yaparsa yapsın ilgi çekmez. Bu onların beni sevmedikleriyle ilgili değil, tanımıyorlar ki beni..

 

Photoshop yapıyor musun?

 

Fotoğrafı renkleriyle oynayıp koymayı seviyorum. Yüzümde sivilce çıkmışsa neden koyayım, tabi o kısmı yok ediyorum. Fotoğraf çekme açılarını biliyorum. İnceltmiyorum kendimi, yapacaksam kalınlaştırabilirim.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha