• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Birbirimize bağlanıyoruz"

0 0

Corona virüsle mücadele için yaptığı bağışlarla adından söz ettiren Taylor Swift, "Sanırım insanlık, hiç olmadığı kadar birbirine bağlanıyor" dedi.

6 Nisan 2020 Pazartesi 23:02

30 yaşındaki Amerikalı şarkıcı Taylor Swift, tüm dünyayı hızla etkisi altına alan corona virüsten korunmak adına kendisini önlem amaçlı karantinaya aldı. Bütün gününü evde geçiren Swift, sevdikleriyle iletişim halinde kalmak için teknolojiyi kullandığını dile getirdi.
 

Telefonla bir radyo programına konuk olan Swift, bağlantıda kalmanın gerçekten önemli olduğuna inandığını açıkladı  ve sözlerine şöyle devam etti

 

Ailem ve arkadaşlarımla FaceTime üzerinden görüşüyorum. Bence hepimizin bağlı kalması çok önemli. Fiziksel olarak izole olabiliriz ama teknoloji sayesinde insanlarla iletişim halinde kalabiliriz.

 

Swift, "Şu anda elimizde çok fazla zamanımız var. İnsanlar okula ve işe gitmiyor. Evde çok fazla yemek yapıyorum, çok fazla kitap okuyorum, çok fazla film izliyorum.Ama çoğunlukla, çevrimiçi olarak başkalarına nasıl yardım edeceğimizi anlamaya çalışıyorum" dedi.

 

İçinde bulunduğumuz durum için "Kafa karıştırıcı ve ilginç" ifadelerini kullanan Swift, "Sanırım insanlık, hiç olmadığı kadar birbirine bağlanıyor" şeklinde konuştu.

 

Daha önce corona virüsü ile mücadele kapsamında 5 milyon dolar bağışlayan, ekonomik darboğazdan etkilenen hayranlarına 3'er bin dolar yardımda bulunan Taylor Swift, son olarak Nashville’de corona virüs salgını nedeniyle kepenklerini indirmek zorunda kalabilecek bir plak dükkânına finansal destek sağladı. 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha