• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Biz barıştıysak herkes barışır"

0 0

İkincisi düzenlenen Altın Taç Ödülleri önceki akşam Baltalimanı'ndaki bir mekanda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

7 Şubat 2020 Cuma 11:58

Gecede 'Yılın Pop Kadın Sanatçısı' ödülünü alan Hande Yener, Demet Akalın-Fatih Ürek tartışmasıyla ilgili, "Bence barışırlar. Biz barıştıysak herkes barışır" ifadelerini kullandı

 

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; ikincisi düzenlenen Altın Taç Ödülleri önceki akşam Baltalimanı'ndaki bir mekanda düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

 

Ödül töreni siyaset, sanat ve iş dünyasının tanınmış simaları ile çok sayıda sanatçının katılımıyla gerçekleşti.

 

"İTALYA'DAN GELDİM"

 

Gecede Hande Yener, 'Yılın Pop Kadın Sanatçısı' ödülünü aldı. Yener, basın mensuplarıyla sohbet etti.

 

İtalya'dan geldiğini dile getiren Yener, "Yirminci yılım ödüllerle başladı. İtalya'dan geldim. Klip ve albümün fotoğraflarını çektim, çalışıyorum. Buradan stüdyoya gideceğim. Yenisi için arkadaşlara göstereceğim" ifadelerini kullandı.

 

"HİRA'NIN DOĞUM GÜNÜNÜ TELEFONLA KUTLADIM"

 

Demet Akalın'ın kızı Hira'nın 6. doğum günü kutlamasına katılamayan Hande Yener, "Telefonla kutladım. Hediye de alamadım, zaten dün geldim İtalya'dan" şeklinde konuştu.

 

Fatih Ürek, ablasının cenazesine gelmediği için tepki koyduğu Demet Akalın'a "Dedikocudu. Kafasında tilkiler dolaşıyor" demişti. Demet Akalın da Ürek'e "Tatile götürdüm, arkamdan dedikodu yaptın. Çocuğuma beddua ettin" sözleriyle yanıt vermişti.

 

"BİZ BARIŞTIYSAK HERKES BARIŞIR"

 

İkilinin arasında yaşanan gerilim hakkındaki sorular karşısında Hande Yener, "Barışırlar, benim olaydan haberim yok. Sonuç olarak biz barıştığımıza göre herkes barışır" şeklinde konuştu.

 

Gecede 'Yüzyılın Divası' ödülünü Bülent Ersoy aldı. Bülent Ersoy'un masasındaki taht koltuğu dikkat çekti.

 

ÖDÜLÜ MÜZEYYEN SENAR'IN MEZARINA GETİRECEK

 

'Yüzyılın Divası' ödülü almak için sahneye çıkan Bülent Ersoy, ödülü kabul etmediğini ve hocası olarak gördüğü Müzeyyen Senar'ın mezarına götüreceğini söyledi.

 

"BU ÖDÜLÜ ALAMAM"

 

Ersoy, "Yüzyılın Divası' ödülünü alamam. Benim ustam, hocam var. Sayın Müzeyyen Senar... Ben bu ödülü onun mezarına götürmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha