• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Brad Pitt: Quentin Tarantino o kadar geveze ki susturmak için kokain gerekiyor

Brad Pitt: Quentin Tarantino o kadar geveze ki susturmak için kokain gerekiyor
0 0

Brad Pitt geçen günlerde katıldığı ödül töreninde espri yaparak Quentin Tarantino hakkında, "tanıdığım insanlar arasında susmak için kokaine ihtiyaç duyan tek kişi" ifadesini kullandı.

9 Ocak 2020 Perşembe 15:33

Oyuncu salı günü New York Film Eleştirmenleri Birliği Ödülleri'nde yönetmeni takdim ederken içten bir konuşma yaptı.

 

Tarantino, Pitt'in dublör Cliff Booth'u canlandırdığı Bir Zamanlar... Hollywood'da (Once Upon a Time In Hollywood) ile En İyi Senaryo ödülünü aldı.

 

Page Six'e göre Pitt, Tarantino'ya ödülü takdim ederken onu “çok geveze” diye niteleyerek şöyle devam etti:

 

"Tanıdığım insanlar arasında susmak için kokaine ihtiyaç duyan tek kişi."

 

Pitt'in ayrıca Tarantino'nun "Torrance'in kasvetli ve ıssız bölümü diye bilinen Torrance'te (Los Angeles'ta Tarantino'nun çocukluğunu geçirdiği şehre atıfta bulunuyor) büyüdüğünü" söyleyerek espri yaptığı ve yönetmenin "gerçekten iyi bir kalbi" olduğunu söylediği belirtildi.

 

Martin Scorsese imzalı The Irishman, salı günü New York Film Eleştirmenleri Birliği Ödülleri'nde En İyi Film Ödülü'ne layık görülürken, Safdie kardeşler Uncut Gems'le En İyi Yönetmen Ödülü'nü aldı.

 

Lupita Nyong'o Biz'deki (Us) performansıyla En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kazanırken Antonio Banderas, Acı ve Zafer'deki (Pain and Glory) rolüyle En İyi Erkek Oyuncu ödülüne layık görüldü.

 

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü, Little Women'daki rolüyle Laura Dern'e giderken, Joe Pesci, The Irishman'le En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülü'nü aldı.

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - NOYAN ÖZTÜRK

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha