• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Brigitte Nielsen: İntikam almak için kocasıyla tek gecelik ilişki yaşadım

Brigitte Nielsen: İntikam almak için kocasıyla tek gecelik ilişki yaşadım
0 0

Ünlü oyuncu Brigitte Nielsen, bir dönem kavga ettiği pop yıldızı Madonna'dan nasıl intikam aldığını anlattı. Nielsen, "Madonna ile boşanma aşamasında olduğu eşi Sean Penn ile tek gecelik ilişki yaşadım" dedi.

12 Kasım 2019 Salı 20:25

Sinemanın en uzun boylu yıldızlarından 1.85'lik Brigitte Nielsen geçmişte Madonna ile yaşadığı ilginç olayları anlattı. The Talk adlı TV programına konuk olan Nielsen, Madonna'nın, geçtiğimiz günlerde Las Vegas konserine iki saat geç çıkmasını eleştirdi. Daha sonra da bugüne kadar pek bilinmeyen bir olayı anlattı.

 

Madonna'nın aslında söylendiği gibi "pop müziğin kraliçesi" olmadığını söyleyen Nielsen "Ve küçük bir şey...." diyerek 1987 yılında yaşanan olayı anlattı.

 

Brigitte Nielsen'in anlattığına göre 1987 yılında bir gece Madonna ile birlikte aynı bardalardı. Aralarında bir kavga yaşandı. Nielsen o anları "Madonna çok kabaydı. Sonunda ben de ona bir tokat attım" diyerek anlattı.

 

Kendisini altı tane iri yarı adamın zor zapt ettiğini belirten Nielsen, daha sonra Madonna'dan intikamını başka türlü aldığını da söyledi.

 

Nielsen, "Birkaç ay sonra Güney Fransa'daydım. Orada Madonna'nın boşanmak üzere olduğu Sean Penn ile tek gecelik ilişki yaşadım" dedi.

 

Brigitte Nielsen, 1987 yılında Sylvester Stallone ile iki yıllık evliliğini bitirmişti.

 

Madonna ise 1985 yılında evlendiği Sean Penn'den resmi olarak 1989'da boşandı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha