• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Bu hayatta büyük konuşursan, sınanırsın"

0 0

'Ağır Romantik' filminin galası önceki akşam gerçekleştirildi.

14 Şubat 2020 Cuma 17:08

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; yapımcılığını, Ruhiyya Aliyeva'nın üstlendiği, başrollerini Tuvana Türkay ve Onur Tuna'nın paylaştığı, oyuncu kadrosunda Altan Erkekli, Durul Bazan, Sermiyan Midyat, Servet Pandur ve Gazanfer Ündüz'ün de yer aldığı 'Ağır Romantik' filminin galası önceki akşam gerçekleştirildi. 

 

Film gösteriminde Müslüm Gürses'in 'Seni Yazdım Kalbime' şarkısını seslendiren Tuvana Türkay, finalde ayakta alkışlandı.

 

Filmin başrol oyuncularından Onur Tuna, çok eğlenceli bir set geçirdiklerini şu ifadelerle dile getirdi:

 

Birlikte güzel sahnelerimiz olduğuna inanıyoruz. Montajdan sonra tabii ki biz de neler yaptığımızı merak ediyoruz. Kerem iki karakter. Adam bir hırsız çetesinin başı ve aşık olduktan sonra nasıl bir değişim yaşadığına şahit olacağız.

 

Tuvana Türkay, herkesin içini ısıtacak bir projeyle sinemaseverlerin karşısına çıkacaklarını söyledi. Filmdeki karakterini anlatan Türkay, konuyla ilgili şunları söyledi:

 

"FARKLI BİR İŞ ÇIKTI ORTAYA"

 

Biz bir şeyler yaptık ve gerisi seyirciye kalmış. 14 Şubat'ta herkesin içini ısıtacak, şimdiye kadar karşılaştıkları romantik komedilerden farklı bir iş çıktı ortaya. Ters köşe olan, arafta kalmış ilişkilere sahip insanlara yol açabilecek bir hikayeyle karşılaşacak insanlar. 

 

"BÜYÜK KONUŞURSAN, SINANIRSIN"

 

Aslı, 30 yaşlarında idealist bir ailenin idealist olarak yetiştirilmiş kızı. Kafasında ilişki için belirlediği çizgiler çok keskin ama aşkla ilgili çok keskin konuşmalar yapılmaması lazım. Bu hepimizin hayatı için geçerli. Bu hayatta büyük konuşursan, sınanırsın. 

 

"BÜTÜN YASAKLARINI KARŞISINA ALIYOR"

 

O yüzden Aslı'nın 'Asla' dediği bir insan çıkıyor karşısına… Aslı bütün kurallarını, yasaklarını karşısına alıyor. Biz çekerken çok eğlendik. Umarım izleyenler de bunu hisseder.

 

Altan Erkekli, dünyada her zaman iyiliğin kazanacağına inandığını söyledi.

 

Usta oyuncu, "Bu filmde, dünyada her zaman karaların olmayacağını, beyazların karaların üzerini kaplayacağını ve iyiliğin her zaman kazanacağını anlatmak için yer aldım. Aşk ve sevgi, bu sevgiye emek veren herkesle bunları anlatmaya çalıştık" ifadelerini kullandı.

 

"EĞLENCELİ BİR FİLM OLDU"

 

Filmde komik sahneleriyle dikkat çeken Durul Bazan, yeni rol arkadaşlarıyla tanışmaktan memnuniyetini dile getirdi.

 

Bazan, "Eğlenceli bir film oldu. Şimdiye kadar çalışmadığım arkadaşlarla çalışma fırsatım oldu. Umarım güzel bir iş çıkmıştır ortaya. İnşallah yolu da açık olur" şeklinde konuştu.

 

Filmin yapımcısı Ruhiyya Aliyeva, gala sonrası başrol oyuncuları Onur Tuna'ya ve Tuvana Türkay'a filmdeki performanslarından dolayı hediye verdi. 

 

Ruhiyye Aliyeva, yakışıklı oyuncu Onur Tuna'ya 90 bin dolar değerinde özel olarak yaptırdığı özel taşlı ve pırlanta taşlı tesbih hediye etti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha