• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Bu konu diziye çok zarar verdi"

0 0

2000 yılında Paris'te hayatını kaybeden sanatçı Ahmet Kaya’nın hem eserlerinin hem de yaşamından kesitlerin de yer aldığı tiyatro oyunu ‘Hep Sonradan’ önceki akşam seyirciyle buluştu.

11 Ocak 2019 Cuma 15:01

Ahmet Kaya şarkıları Kardeş Türküler yorumuyla sahneye taşınırken, süpervizorluğu ise ünlü yönetmen Onur Ünlü üstlendi. Oyunu izlemeye gelen isimler arasında Leman Sam ile Şevval Sam da vardı

 

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, oyunu izlemeye gelen isimler arasında yer alan Leman Sam, eski dostu Ahmet Kaya'yı anarak "Ahmet güzel arkadaşımdı. Erken ve çok acı bir kayıp oldu. Ahmet direnen, aydınlık kafalı, iyi bir baba, arkadaş, eş güzel bir insandı. Anma albümümde 'Korkarım' şarkısını söylemiştim. Hala söylerim. Keşke ölmeden gerekli vefayı görseydi" ifadelerini kullandı.

 

"MEMLEKETTE İZ BIRAKMIŞ BİR İSİM"

 

Şevval Sam ise, "Memlekette iz bırakmış isimleri böyle hatırlamak mutluluk verici. Barış için mücadele vermiş, herkesin kalbine dokunmuş önemli bir isim" dedi.

 

"BU KONU DİZİYE ÇOK ZARAR VERDİ"

 

Dizilere verilen üç haftalık süreyi dinlenerek geçirdiklerini belirten Şevval Sam, yeniden çekimlere başladıklarını söyledi. 'Yasak Elma' setinde taciz olayıyla başlayıp karşılıklı atışmalarla mahkemeye kadar taşınan konu hakkında yorum yapmaktan kaçınan Sam, "Konu odağından çok saptı. Artık gündemimde bu konu hiç yok. Bu konuya gelene kadar konuşacak çok şeyimiz var. Şu an olay adli süreçte. Bu konu diziye çok zarar verdi" şeklinde konuştu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha