• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Bülent Ersoy: Ben iki kere sahnede vuruldum ve tek böbreğimi kaybettim

Bülent Ersoy: Ben iki kere sahnede vuruldum ve tek böbreğimi kaybettim
0 0

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, dün gece sahne aldığı mekanda Tarkan’a ait yeni şarkısı ‘Ümit Hırsızı’nı ilk kez seslendirdi. Ersoy, şarkı söylediği anlarda sahneye çıkan kadına mikrofonuyla vurdu. Diva, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

25 Mart 2019 Pazartesi 11:54

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, cumartesi gecesi sahne aldığı mekanda Tarkan’a ait yeni şarkısı ‘Ümit Hırsızı’nı ilk kez seslendirdi.

 

Ersoy, 'Aldırma Gönül' şarkısını seslendirdiği anlarda sahneye bir kadın atladı. Ersoy, kolunu çekerek şarkının yarıda kesilmesine neden olan kadına mikrofonuyla vurdu.

 

Ersoy, konuyla ilgili 2. Sayfa programına konuştu.

 

Diva şunları söyledi:

 

Şiddetin kadını bilmem nesi olur mu? Şiddet şidettir! Burada şiddet varsa önce bana uygulanmıştır. Ben eserin içerisinde drift olmuşum. Laf olmasın diye okumam, yaşarım eseri. Yanıma gelmiş, ben de kolumu itmişim. Ne söylemek istedi bilemem. Ağzı olan konuşuyor. Kim olursa olsun, oraya çıkması abest ve iştigaldir. Şunu söylemek isterim, ben iki kere sahnede vuruldum ve tek böbreğimi kaybettim. İnsanlar bunu yazmadan önce düşünsünler. Ben, beni vurak kişiyi affettim. Sahnem bittikten sonra kendisini yanıma çağırdım ama o kadar sarhoşmuş ki, götürmüşler.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha