• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Camdan atlamak istiyorum"

0 0

Geçtiğimiz günlerde Kıbrıs Lefke Avrupa Üniversitesi'nde öğrenciler ile bir araya gelen oyuncu Sinem Kobal, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

21 Mayıs 2019 Salı 18:58

Duymadık Demeyin programının haberine göre; üç yıldır kendisi gibi oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu ile evli olan Sinem Kobal, "Nasıl tanıştınız?" sorusuna şu yanıtı verdi: "O kadar detaya girmeyi düşünmüyorum. Hayat sevince güzel. İnşallah her biriniz ruhunuzun, gönlünüzün eşini bulursunuz."

 

Kobal, "Hayatta en büyük pişmanlığınız ne?" sorusunu da, "Hayatın hep pozitif tarafından bakmaya çalışıyorum. Olumlu olumsuz yaşadığımız her şeyin bize bir şeyler kattığını düşünüyorum. O yüzden daha çok pozitif şeylere yönelmeye çalışıyorum. 'Öyle pişmanlıklarım var, böyle pişmanlıklarım var' diyeceğim bir şey yok açıkçası" şeklinde cevapladı.

 

Şöhret ile çocuk yaşlarda tanışan Sinem Kobal sözlerine şöyle devam etti; "Bu benim tercihim değildi. Ünlü olmak tercih ettiğimiz bir şey değil. Benim tercih ettiğim bir şey de olmadı. Bir şekilde kendi yaptığımız mesleğimizin getirisi göz önünde olmak. Bu anlamda tabii ki zorlukları var. Bir kere birçok özgürlüğünden fedakârlık etmek zorundasın. Mesleğimizin en zor yanlarından birinin bu olduğunu düşünüyorum. Sevgiyi hissetmek, güzel yanlarını hep konuşuyoruz. Birçok insana ulaşmak, birçok kişinin kalbine ruhuna, hayatına değmek, sevgiyi paylaşmak çok kıymetli." 

 

Ünlü oyuncu, "Yapmadan ölmem dediğiniz şey nedir?" sorusuna ise şaşırtan bir yanıt verdi: Camdan atlamak istiyorum. İddialı biraz değil mi? Gerçekten o serbest düşüş. O anı deneyimlemek istiyorum. Ne zaman buna cesaret ederim, yaparım bilmiyorum ama yaparsam muhtemelen sizinle paylaşırım.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha