• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Çılgın Sedat: Oğlumun aylık masrafı 8 bin TL

Çılgın Sedat: Oğlumun aylık masrafı 8 bin TL
0 0

Şarkıcı ve oyuncu Çılgın Sedat, 2. Sayfa programına konuk oldu.

5 Şubat 2019 Salı 16:05

Ünlü şarkıcı Çılgın Sedat, serebral palsi hastası oğlunun rahatsızlığından dolayı yaşadığı zorlukları konuk olduğu 2. Sayfa programında anlattı. Ünlü şarkıcı zaman zaman konuşmakta güçlük çekti. 

 

Şenol İpek'in oğlunun rahatsızlığı için gerekli olan maddi desteği toplamak adına bir gece düzenlediğinden bahseden Çılgın Sedat, çocuğunun rahatsızlığından dolayı yaşadığı zorlukları anlattı.

 

Oğlunun hastalığının çok masraflı olduğunu söyleyen Çılgın Sedat, evinin kirasını öderken zorlandığını ve bu süreçte elindeki tüm mal varlığını sattığını söyledi.

 

"OĞLUMUN AYLIK MASRAFI 8 BİN TL"

 

Oğlunun aylık masrafının 8 bin TL olduğunu söyleyen ve şu an 350 bin TL borcunun olduğunu söyleyen Çılgın Sedat, "Geçen günlerde ben sahnedeyken oğlumu ambulansla hastaneye kaldırdılar. Ben sadece telefonda onu izledim. Sahnede olduğum için gelen insanları eğlendirmek zorundaydım bunun için gidemedim. Haftada sadece bir gün işe gidiyorum onunla da her şey çok zor oluyor" dedi.

 

"ABİMLE OYNAMAYACAĞIM"

 

Şarkıcı sözlerine, "Küçük oğlum abisinin rahatsızlığı için 'Abimle oynamayacağım. Ona top atıyorum o bana geri atamıyor diyor" şeklinde devam etti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha