• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Corona virüs paylaşımı tepki çekti

Corona virüs paylaşımı tepki çekti
0 0

Yenilmezler (Avengers) serisinin Hope Van Dyne'ı (Wasp) Evangeline Lilly, corona virüsle ilgili "Bazıları özgürlüklerine hayatlarından daha çok değer verir" sözleriyle Marvel hayranlarının tepkisini çekti.

21 Mart 2020 Cumartesi 14:56

2000'lere damga vuran Lost dizisinde canlandırdığı Kate Austen karakteriyle dünya çapında üne kavuşan, ardından Hobbit serisinde Tauriel ile sinemanın zirvesinde yer alan ve Ant-Man'deki Hope Van Dyne rolüyle Marvel Sinematik Evreni'ne dahil olan  Evangeline Lilly, corona virüs paylaşımlarıyla gündemde. 

 

Her şey 40 yaşındaki yıldızın bu hafta başında Instagram’dan çocuklarını beden eğitimi dersine bıraktığını ve hayatın kendisini için normal devam ettiğini söylemesiyle başladı. Lilly, takipçilerinin corona virüs yüzünden daha bilinçli davranması gerektiği yönündeki eleştirilere beklenenden farklı bir cevap verdi.

 

Kanadalı oyuncu sosyal izolasyon uygulaması gerektiği yönündeki tavsiyelere "Bazı insanlar hayatlarına özgürlüklerinden daha çok değer verir, bazılarıysa özgürlüklerine hayatlarından daha çok değer verir. Herkes kendi seçimini yapar" sözleriyle karşılık verdi.

 

Evangeline Lilly'nin "Yaşanan her şey solunumla ilgili bir grip için. Bu sinir bozucu" sözleri Marvel hayranlarını daha da öfkelendirdi. Hollywood yıldızı,  paylaşımının altına yapılan 9 binden fazla yorumun çoğunda sorumsuzlukla suçlandı. 

 

Evangeline Lilly, geçtiğimiz günlerde bir dönem yaşadığı psikolojik sorunları sessiz kalarak çözmeye çalıştığını itiraf etmiş ve hayranlarına aynı hatayı yapmamalarını tavsiye etmişti.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha