• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Dakota Johnson taciz olaylarını yayınladı

Dakota Johnson taciz olaylarını yayınladı
0 0

ABD’li oyuncu Dakota Johnson, cinsel taciz hikayelerini anlatan kadınların sesleriyle oluşturduğu podcast’i yayınladı.

1 Ekim 2019 Salı 17:02

Grinin Elli Tonu serisinde canlandırdığı Anastasia Steele karakteriyle dünya çapında üne kavuşan Dakota Johnson, sosyal medyadan tacize uğramış kadınların anlattıklarından podcast hazırladığını duyurdu.

 

Geçtiğimiz yıl Global Citizen Festival’de telefon numarasını yayınlayan ve kadınları kendi hikayelerini anlatmaları için yüreklendiren oyuncu, çabalarının meyvesini aldı.

 

The Left Ear adındaki yayın akışını, kendisine gönderilen sesli mesajlardan derleyen oyuncu, “Onlar adına konuşmak değil; dinlemek istedim” açıklamasında bulundu.

 

Anlatılanların yaşananlar olduğunu vurgulayan Johnson, “Bunlara maruz kalmak, sizi etkileyebilir. Umarım kulak verirsiniz, çünkü bunları duymak, bir başkası için yapabileceğiniz en önemli şey. Sol kulağınız kalbinize daha yakındır. Yüreğinizle dinleyerek, birilerini kurtarabilirsiniz” çağrısını yaptı.

 

Podcast, The Left Ear.com’dan dinleyicilere sunulurken, diğer bölümler 7 Ekim’den itibaren her pazartesi yayında olacak.

 

Podcast ne demek

 

Podcasting, çoğunlukla dizi halindeki dijital medya ürünlerinin internet üzerinden bilgisayar ve taşınabilir cihazlara indirilebilecek şekilde yayınlanması. Bu şekilde indirilmiş dosyalara ise podcast denir.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha