• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"David Schwimmer benim kardeşim"

0 0

"Friends" ekibinin yeniden bir araya geldiği yapımda oyuncular eskiden birbirlerine karşı "büyük duygusal hisler" beslediklerini itiraf etmişti.

14 Eylül 2021 Salı 17:38

Jennifer Aniston, David Schwimmer'ı "kardeşi" olarak gördüğünü söyleyerek ikili arasındaki flört dedikodularına son verdi.

 

Eski rol arkadaşları uzun zamandır beklenen, Friends ekibini yeniden bir araya getiren yapımda sitcom dizisinin 1990'lardaki ilk sezonunun çekimlerinde birbirlerine karşı "büyük duygusal hisler" beslediklerini söyleyerek bombayı patlatmıştı.

 

Schwimmer, "birimizden biri hep bir ilişki içinde olduğundan" ikilinin hiçbir zaman bir araya gelmediğini söylerken Aniston, "Birbirimize duyduğumuz hayranlık ve sevginin tümünü Ross ve Rachel'a kanalize ettik" diye eklemişti.

 

Yayımlanan söz konusu özel yapımın ikilinin "duygularını hareketlendirmesinin" ardından oyuncuların yeniden bağ kurduğunu iddia eden asılsız haberler ortaya çıkmıştı.

 

The Morning Show'un ikinci sezonunun yayımlanmasından önce Entertainment Tonight'a konuşan Aniston, çiftin romantik biçimde bir araya geldiğine dair söylentileri "tuhaf" bulduğunu açıkladı.

 

Aktris, "Hakikaten buna inanamadım" dedi.

 

"'Gerçekten mi? O benim kardeşim' diye düşündüm."

 

Bununla birlikte Aniston şunları ekledi:

 

"Fakat yine de anlıyorum. Doğrusu bu bize fantezi ve hayallerin gerçekleşmesi için ne kadar çok beklentinin olduğunu gösteriyor."

 

Schwimmer'ın temsilcileri söylentiler sırasında spekülasyonun "hiçbir gerçekliğinin" olmadığını söylemişti.

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - KERİM ÇELİK

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha