• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Demet ve Gülşen köpek gibi çalışıyor"

0 0

Bu yıl 13'üncüsü düzenlenen Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul üçüncü gününde yine defile ve etkinliklerle devam etti. Eski model Deniz Akkaya, defileyi izleyen isimler arasında yer aldı.

23 Mart 2019 Cumartesi 12:34

Deniz Akkaya, şarkıcı Demet Akalın'ın Milano'dan 8 bin liraya çizme almasıyla ilgili soru üzerine, "Demet benim iyi arkadaşım. Demet olsun, Gülşen olsun tabiri caizse köpek gibi çalışan kadınlar, alabilirse tabii ki alsınlar. Gecesine gündüzünü katarak, yeri geliyor çocuklarını görmeden çalışıyorlar. Vergisini veriyorsa parayı nasıl harcarlar kendileri bilir" ifadelerini kullandı. 

 

"GÜLBEN ERGEN'E YAPTI, NE OLDU?"

 

Ünlü model, kendisi hakkında yaptığı açıklamalar nedeniyle mahkemeden iki ay konuşma yasağı aldırdığı Seren Serengil hakkında, "İki aylık konuşma yasağı getirttim, konuşmasın diye. Çünkü ben bu kişi hakkında konuşmak istemiyorum. İki ay boyunca kafamızı dinleyeceğiz, Youtube'da da konuşamaz göreceksiniz, konuşma yasağı gelince hiçbir yerde konuşamaz iki ay boyunca. Gülben Ergen'e yaptı ne oldu? Sonucunu gördük hepimiz kanunlara uyacağız" dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha