• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Deniz Seki: Takdir edersiniz ki sahneye çıplak çıkacak kadar şuursuz bir kadın değilim

Deniz Seki: Takdir edersiniz ki sahneye çıplak çıkacak kadar şuursuz bir kadın değilim
0 0

Şarkıcı Deniz Seki, geçen günlerde sahne aldığı bir mekanda giydiği transparan elbise ile ilgili açıklama yaptı.

24 Mart 2019 Pazar 10:50

Şarkıcı Deniz Seki, önceki gün bir mekanda sahne almıştı. Seki, Gülşah Saraçoğlu imzalı transparan elbiseyle dikkati çekmişti. Sosyal medyadan kendisine gelen yorumlar üzerine Seki, sosyal açıklama yaptı. "Sahneye çıplak çıkacak kadar şuursuz bir kadın değilim" diyen Seki, şu ifadeleri kullandı:

 

Sosyal medyadan kendisine gelen yorumlar üzerine Seki, sosyal açıklama yaptı. "Sahneye çıplak çıkacak kadar şuursuz bir kadın değilim" diyen Seki, şu ifadeleri kullandı:

 

"Yapılan haberleri, yazılan yorumları böyle okuyorum yemin ederim. Burada mümkün olduğunca sanatın her dalıyla ilgili paylaşım yapıp üzerine konuşuyoruz. Sevgili Gülşah Saraçoğlu'nun bu elbisesinde de çok büyük bir işçilik var ve bu da bir sanat. Takdir edersiniz ki sahneye çıplak çıkacak kadar şuursuz bir kadın değilim. İçinde ki astarı görmüyor olamazsınız. Çok kırıcı yorumlarınız var. Lütfen bu kadar acımasız olmayın."

 

apılan haberleri, yazılan yorumları böyle okuyorum yemin ederim. Burada mümkün olduğunca sanatın her dalıyla ilgili paylaşım yapıp üzerine konuşuyoruz.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha