• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Didem Soydan: Prada takım kurtarır mı? Hani takım elbise giyince mahkemenin dibi düşüyor ya genelde

Didem Soydan: Prada takım kurtarır mı? Hani takım elbise giyince mahkemenin dibi düşüyor ya genelde
0 0

Cumartesi Anneleri'ne destek verdiği bir paylaşımı nedeniyle hakkında soruşturma açıldığı haberleri medyaya yansıyan manken Didem Soydan, konuya ilişkin olarak açıklamada bulundu.

13 Mart 2019 Çarşamba 10:43

Sosyal medya adresinden konuyla ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulunan Soydan, "Prada takım kurtarır mı? Hani takım elbise giyince mahkemenin dibi düşüyor ya genelde" ifadesini kullandı.

 

Didem Soydan soruşturmaya konu olduğu belirtilen 28 Ağustos 2018 tarihli paylaşımında "Canım anne ve senin gibi değerli anneler: Bu olanlar yüzünden sizden özür dilerim. Açıklama yapmaya, ağır neden ve sebepleri anlatmak bile gereksiz. Fotoğraf yeterli. Bir anne, evladını arıyor. Gözaltına alınmış ve kaybedilmiş evladını. Onların adı benim için sevginin, vazgeçmemenin, yüreğin, analığın sözlük karşılığıdır. Cumartesi anneleri özür diliyorum, bütün bu başınıza gelenler ve gördüğünüz muamele için özür diliyorum. Sizler çöp yığının üzerine düşen çiğ tanelerisiniz. Özür dilerim" notunu düştü.

 

Hakkında soruşturma açıldığı belirtilen Didem Soydan, daha sonra Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Ben hariç herkesin adrenalin, kortizol salgılaması. Anladınız siz beni.", "Prada takım kurtarır mı ? hani takım elbise giyince mahkemenin dibi düşüyor ya genelde" ifadelerinde bulundu.

 

Soydan'ın soruşturmaya neden olan paylaşımı şu şekilde:

 

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha