• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Donald Trump Jr’ın eski eşi Vanessa Trump Suudi prensle evleniyor

Donald Trump Jr’ın eski eşi Vanessa Trump Suudi prensle evleniyor
0 0

ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr’dan iki ay önce boşanan beş çocuk annesi Vanessa Trump’ın, eski aşkı Suudi Prens Khalid bin Bandar bin Sultan Al Saud ile evleneceği iddia edildi.

14 Mayıs 2018 Pazartesi 14:43

Mart ayında beş çocuğunun babası olan ABD Başkanı Donald Trump’ın oğlu Donald Trump Jr’dan boşanan Vanessa (Haydon) Trump (40), Suudi prensle evleniyor.

 

Vanessa Trump’ın evleneceği Suudi prensin babası dolaylı olarak 11 Eylül saldırıları şüphelilerinden biri olarak ilan edilmişti.

 

Page Six’in haberine göre Vanessa Trump ile Prens Khalid bin Bandar bin Sultan Al Saud, 11 Eylül öncesine kadar evlenmeyi planlıyor.

 

İkiliye yakın kaynaklara göre, 1998 ile 2001 yılları arasında birlikte yaşayan ve evlilik planı yapan çift 11 Eylül saldırısıyla ayrıldı. Suudi prens Vanessa Trump’ı terk ederek Suudi Arabistan’a döndü.

 

Al Saud hanedanı mensuplarından olan prensin babası Bandar bin Sultan Al Saud, 1983 ile 2005 yılları arasında Suudi Arabistan’ın ABD büyükelçisiydi. Bush ailesiyle olan yakın ilişkilerinden dolayı “Bandar Bush” olarak anılıyordu.

 

11 Eylül saldırısını gerçekleştiren El Kaide ile dolaylı bağı olduğu iddia edilen baba Bandar’ın saldırıyı desteklediğiyle ilgili herhangi bir kanıt bulunamadı. Bandar, “Suudi Arabistan’ın saklayacak bir şeyi yok. 11 Eylül bize yapılan en kötü şey” yorumunu yapmıştı.

 

Page Six, Vanessa Trump’ın ilişki yaşadığı oğul Bandar’ın Donald Trump Jr’dan çok farklı olduğunu yazdı. Buna göre milyarder Suudi prens Vanessa Trump’a kraliçesi muamalesi yapıyor, 7/24 birlikte zaman geçiriyor.

 

Oxford Üniversitesi’nden mezun olan prens, 2011 yılında İngiliz aristokrat Lucy Caroline Cuthbert ile evlenmiş, 2017 yılında da Suudi Arabistan’ın Almanya büyükelçisi olmuştu.

 

Donald Trump Jr. ile 12 yıl evli kalan Vanessa Trump, daha önce Latin Kral Valentin Rivera ve Leonardo DiCaprio ile ilişki yaşamıştı.

 

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha