• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Ekmeğin arasına SIM kart koyup, yemişim"

0 0

Yaklaşık üç yıl önce 40 kiloya düşerek, 30 gün yoğun bakımda kalan İrem Derici, yaşadığı zor günleri anlattı.

20 Mayıs 2020 Çarşamba 14:22

Derici, konuyla ilgili "Telefonum çalmış. Telefona bakıp, gülümseyip sakince yere koymuşum. Kulağımdan küpemi çıkarıp, iğnesiyle telefonun SIM kartını çıkarmışım. Arkadaşımın sandviçini alıp, içine SIM kartı koyup, herkesin gözünün içine baka baka yiyip, yutmuşum. Böyle bir süreç geçirdim" şeklinde konuştu

 

33 yaşındaki şarkıcı İrem Derici, Oğuzhan Uğur'un YouTube programına konuk oldu.

 

Yaklaşık üç yıl önce 40 kiloya düşerek, 30 gün yoğun bakımda kalan Derici, yaşadığı zor günleri anlattı.

 

"KENDİME İTİRAF EDEMEMİŞTİM"

 

Samimi açıklamalarda bulunan İrem Derici, şunları söyledi:

 

Ben sıkıntı yaşadığımda onu kendime itiraf edememiştim. Mesela anoreksiya yaşadığım dönemde çubuk kraker gibi geziyordum ama kendimi dünyanın en seksi insanı zannediyordum.

 

"TEDAVİDEN SONRA KENDİME GELMEYE BAŞLADIM"

 

O dönem çok güzel olduğumu iddia ediyordum. 'Anoreksiyasın sen' diyorlardı. Belirtilerini soruyordum. 49 tanesi var, bir tanesi yok hala 'Değilim' diyordum. Tedaviden sonra kendime gelmeye başladım ve hasta olduğumu kabullendim.

 

İrem Derici, hastaneye yatma sürecini ise şu sözlerle anlattı:

 

Dalaman'an Konya'ya gideceğiz, bütün ekip havaalanında oturuyoruz. Telefonum çalmış. Bakıp, gülümseyip sakince yere koymuşum telefonu. Kulağımdan küpemi çıkarıp, iğnesiyle telefonun SIM kartını çıkarmışım.

 

"EKMEĞİN ARASINA SIM KART KOYUP, YEMİŞİM"

 

Arkadaşımın elindeki sandviçe kitlenmişim, 'Neli?' diye sormuşum. Arkadaşım 'Yer misin?' diye sorunca sandviçi alıp, içine SIM kartı koyup, herkesin gözünün içine baka baka yiyip, yutmuşum. Sonra da 'Arayın da göreyim' diye bağırmışım ama ben hiçbirini hatırlamıyorum bu olanların. Böyle bir süreç geçirdim.

 

"SİBER ZORBALIK ÖLÜMDEN DÖNMEME SEBEP OLDU"

 

Geçtiğimiz günlerde İrem Derici, şu açıklamaları yapmıştı:

 

Siber zorbalığın en dibini görmüş bir kadınım. Hatta bu 3 yıl önce benim 40 kiloya kadar düşüp, 30 gün yoğun bakımda yatıp, gerçekten ölümden dönmeme sebep olan bir durum.

 

"AĞZIMI DİKTİRMEYİ DÜŞÜNDÜM"

 

Üç burun ameliyatı oldum, sırf bu siber zorbalıklardan kurtulmak için. Bir dönem ağzımı diktirmeyi düşündüm ama böyle bir şey olmadığı için yapamadım.

 

"AKIL SAĞLIĞIMI YİTİRDİM"

 

Artık çelik bir duvar oldum. Akıl sağlığımı yitirdim bir dönem. Psikolojik tedavi gördüm. Son bir yıldır daha iyiyim. O yüzden bugün buradayım. Bundan sonra herhangi biri siber zorbalığa uğradığında beni de bir savaşçı olarak yanında görecektir.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha