• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Eşimi 5 dakika görmeyince özlüyorum"

0 0

"Küçük Kadınlar" dizisinde canlandırdığı Yeliz karakteri ile hafızalara kazınan oyuncu Fulya Zenginer'in eşi Kuntay Tarık Evren, geçtiğimiz günlerde askere gitmişti.

28 Ekim 2019 Pazartesi 13:04

Bedelli askerlik yasasından faydalanan eşini özleyen Zenginer, sosyal medya hesabından Kuntay Tarık Evren ile pozunu, "Şu ana bir dönebilir miyiz lütfen? Neyse ki son 7..." notuyla yayınladı

 

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Fulya Zenginer, 3 birlikte olduğu Kuntay Tarık Evren'den geçtiğimiz aylarda evlenme teklifi almıştı.

 

3 yıldır aşk yaşayan çift, geçtiğimiz haftalarda dünyaevine girmişti.

 

Zenginer, geçtiğimiz günlerde ise eşini askere uğurlamıştı.

 

"RESMEN USTALIK ESERİM"

 

Oyuncu, eşinin saçlarını kestiği anları sosyal medya hesabından, "Yeni stiliyle enişteniz... Resmen ustalık eserim" notuyla yayınlamıştı.

 

"ŞU ANA DÖNEBİLİR MİYİZ?"

 

Bedelli askerlik yasasından faydalanan eşini özleyen Zenginer, sosyal medya hesabından Kuntay Tarık Evren ile pozunu, "Şu ana bir dönebilir miyiz lütfen? Neyse ki son 7..." notuyla yayınladı.

 

"EŞİMİ 5 DAKİKA GÖRMEYİNCE DE ÖZLÜYORUM"

 

Oyuncunun paylaşımına bir takipçisi, "Görende 2 senedir asker sanar" yorumunu yaptı. Zenginer ise o takipçisine, "Oysa ki askerlikle alakalı hiçbir şey yazmadım bile. O görenler çok şeyi sanıyorlar demek ki. Eşimi 5 dakika görmeyince de özlüyorum ben" yanıtını verdi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha