• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Farah Zeynep Abdullah'tan, Musa Orhan tepkisi: Vicdanlar tazminatla temizleniyor mu?

Farah Zeynep Abdullah'tan, Musa Orhan tepkisi: Vicdanlar tazminatla temizleniyor mu?
0 0

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, cinsel saldırı sanığı Musa Orhan'ın kendisi hakkında suç duyurusunda bulunmasına sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

6 Ekim 2021 Çarşamba 14:26

Batman'da, intihar eden İpek Er'e cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla tutuksuz yargılanan Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle, oyuncu Ezgi Mola 65 günlük adli para cezasına çarptırıldı. Olayın ardından sosyal medyada Ezgi Mola yalnız değildir etiketiyle başlatılan kampanyada Mola’ya destek mesajları yağdı.Aralarında siyasetçiler, müzisyenler, oyuncuların da olduğu sosyal medya kullanıcıları paylaştıkları gönderilerle Mola’ya destek oldu. Bu isimlerden biri de Farah Zeynep Abdullah oldu.

 

Orhan’ın avukatı Mehmet Erkan Akkuş, atılan tweet üzerine bugün Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na dilekçe vererek Farah Zeynep Abdulah hakkında, müvekkiline hakaret ettiği gerekçesiyle suç duyurusunda bulundu. Hakkındaki gelişmelerin ardından vicdanların tazminatla temizlenemeyeceğini vurgulayan Abdullah, karara sosyal medya hesabından tepki gösterdi.

 

'BUNU DA DOSYAYA EKLE AVUKAT'

 

Abdullah, "Tecavüzcülükle suçlanmasını tazminat gelirine dönüştürmekten çekinmeyen bir zihniyet, e ne oluyor sonra? Vicdanlar tazminatla temizleniyor mu, insanlar bir anda vay 5 bin 200 aldı çok temiz insanmış mı diyorlar. S... s....maktır bu hareketler, bunu da dosyaya ekle" ifadelerine yer verdi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha