• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

FWRD'nin kreatif direktörü oldu

FWRD'nin kreatif direktörü oldu
0 0

Kardashian/Jenner Ailesi'nin süper model üyesi Kendall Jenner, CV'sine FWRD Kreatif Direktörü unvanı ekledi.

2 Eylül 2021 Perşembe 16:59

Geçtiğimiz günlerde kendi tekila markasını kuran televizyon yıldızı Kendall Jenner, moda sektöründe yöneticiliğe adım attı. Süper model, deneyimlerini bundan sonra FWRD Kreatif Direktörü olarak kullanacak. Jenner'ın ana önceliklerinden biri, yeni tasarımcıları FWRD müşterileri ile tanıştırmak olacak.

 

Jenner yeni göreviyle ilgili yaptığı açıklamadra "Modayı severek büyüdüm ve bu sektördeki en parlak insanlardan bazılarıyla çalıştığım için inanılmaz derecede şanslıydım. FWRD'nin Kreatif Direktörü olarak, sitenin yeni ortaya çıkan tasarımcılar ve markalarla teklifini düzenlemeye yardımcı olmaktan heyecan duyuyorum" dedi.

 

Jenner, görevinin bir parçası olarak, sitede sunulan markaların küratörlüğünü yapmak, özelleştirilmiş aylık düzenlemeler oluşturmak ve pazarlama, etkinleştirme ve ortaklık fikirleri sunmak için FWRD ekibiyle birlikte çalışacak.

 

Vogue'a konuşan model, "Umarım, küçük bir şekilde, bu, yeni ortaya çıkan yaratıcılara bu tür bir platform vermek için bir şanstır" dedi.

 

Jenner "Yalnızca yüksek modama değil, aynı zamanda günlük seçimlerime de ilham veren çok sayıda insanla çalışıyorum. Dijital alan aynı zamanda günümüzün yaratıcılarının çoğu için çok önemli bir araç ve kesinlikle gelecek nesillere açılan bir pencere" diye konuştu.

 

FWRD'nin baş marka sorumlusu Raissa Gerona ise "Kendall, lüks modanın özü ve bu pozisyon için daha uygun bir isim yok" diye konuştu.

 

Revolve Group'un kurucu ortağı ve eş-CEO'su Michael Mente de Gerona'nın duygularını tekrarlayarak, "Jenner'ın moda endüstrisindeki çok yönlü deneyimi ve FWRD işi için ana hatlarıyla belirlediği vizyon, işimizi ve bir bütün olarak lüks işimizi dönüştürmek” dedi.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha