• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Geçmiş geçmişte kalmıştır"

0 0

Meryem Uzerli, Ortaköy'de yakın arkadaşı Ruby Dhalla ile görüntülendi. Ünlü oyuncu eski aşkı Alp Özcan ile Berrak Tüzünataç'ın aşk yaşadıkları soruları üzerine, "Geçmiş zamanla ilgilenmiyorum, geçmiş geçmişte kalmıştır" dedi.

3 Haziran 2019 Pazartesi 14:14

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, geçtiğimiz ay Cannes Film Festivali'nin açılış gecesine katılarak güzelliği ve giydiği elbise ile tüm dünya yıldızlarının dikkatini çekmişti.

 

Habertürk'ten Akif Yaman'ın haberine göre, başarılı oyuncu önceki gün Ortaköy'de bir mekan çıkışı görüntülendi. 

 

Giydiği kırmızı kıyafetiyle yine dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Uzerli, yakın arkadaşı Ruby Dhalla ile İstanbul gecelerinin tadını Çıkardı.

 

Gece sonunda kendisine yöneltilen soruları yanıtlayan Meryem Uzerli, habercilerin Cannes film festivalindeki kıyafeti hakkında "Efendim kıyafetiniz çok güzeldi frikik verdiğiniz söyleniyor" sorusuna gülerek "Hayır öyle bir şey yok" yanıtından sonra "Arkadaşlar kusura bakmayın konuşmuyorum’’ açıklamasını yaptı.

 

Eski erkek arkadaşı Alp Özcan nın eski rol arkadaşı Berrak Tüzünataç ile olduğu hakkındaki sorulara ise "Geçmiş zamanla ilgilenmiyorum, geçmiş geçmişte kalmıştır" dedikten sonra aracına binerek yakın arkadaşıyla evinin yolunu tuttu.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha