• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

"Güzel değil, tatlı kadın ömrü uzatır"

0 0

Oyuncu Tuba Ünsal, gülerken çekilen bir karesini sosyal medya hesabından "Güzel kadın değil, tatlı kadın ömrü uzatır" notuyla takipçileriyle paylaştı.

3 Haziran 2020 Çarşamba 16:22

Oyuncu ve eski manken Tuba Ünsal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

 

38 yaşındaki Ünsal, gülerken çekilen bir karesini, "Güzel kadın değil, tatlı kadın ömrü uzatır" notuyla paylaştı.

 

Sare Pilevneli ve Civan Mert Cabas adında iki çocuğu bulunan Tuba Ünsal'ın paylaşımı kısa sürede 5 binden fazla beğeni aldı.

 

Ünsal, 2016 yılında bir dergiye verdiği röportajda şu ifadeleri kullanmıştı:

 

Güzellik tek başına o kadar yetersiz ki... İçini doldurmak, çok mesai harcamak lazım. 'Güzel kadın değil, tatlı kadın ömrü uzatır' diye boşuna söylememişler. Eh buna bir de akıllı kadını eklersek, uzaya çıkmışsınızdır muhtemelen.

 

Geçtiğimiz günlerde koronavirüsten korunmak adına çocukları ile kendisini evde karantinaya alan Ünsal, nasıl vakit geçirdiklerini anlatmıştı.

 

Tuba Ünsal, şu açıklamalarda bulunmuştu:

 

"ALLAH 'OF' DİYENİ ÇARPAR"

 

47 gündür Sare ve Civan Mert ile evdeyiz. Sıkıldığım anlarda hastaneleri aklıma getiriyorum. Çalışanların ve hastaların durumunu düşünüyorum.

 

Allah 'Of' diyeni çarpar. Sarılmadan duramayan bir insan olarak karantina bitince ilk işim; sevdiklerimin boynuna atlamak olacak.

 

"HERKESİN HAYATLARININ NE KADAR SAHTE OLDUĞUNU GÖRDÜM"

 

Bu süreçte sosyal medyadan uzaklaştığını dile getiren Ünsal, konuyla ilgili şunları söylemişti:

 

Sosyal medyayı seviyordum ama koronavirüs sayesinde oradaki herkesin hayatlarının ne kadar fake (sahte) olduğunu gördüm. Tahammülüm kalmadı. Kapatmayı düşünüyorum.

 

"KİMSE BİLMEZ AMA BİR KIZIM DAHA VAR"

 

Ünsal, ayrıca "Kimse bilmez ama bir kızım daha bulunuyor. Annesi öldürülmüş. Koruyucu ablalık yapıyorum" ifadelerini de kullanmıştı.

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha