• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Gwyneth Paltrow'dan "torpil" çıkışı: "Ünlülerin çocukları iki kat fazla çalışmak zorunda"

Gwyneth Paltrow'dan
0 0

Ünlü Hollywood yıldızı Gwyneth Paltrow, model Hailey Baldwin'in YouTube kanalındaki "Banyomda kim var?" (Who's in my bathroom) isimli video serisine konuk oldu.

29 Temmuz 2022 Cuma 17:01

Ünlü oyuncular Stephen Baldwin'in çocuğu, Alec, Daniel ve William Baldwin'in de yeğeni olan 25 yaşındaki Hailey Baldwin, yönetmen Bruce Paltrow ve oyuncu Blythe Danner'ın kızı Paltrow'a son zamanlarda yükselen "nepotizm bebekleri" tartışması hakkında ne düşündüğünü sordu.

 

Paltrow şu cevabı verdi:

 

"Tanınan bir ailenin çocuğu olarak başkalarının erişemediği yerlerle bağlantınız oluyor. Yani bu açıdan oyun sahasında şartlar eşit değil."

 

Tartışmaya bu açıdan hak verdiğini belirten Paltrow şöyle devam etti:

 

"Ama adil olmayan yollarla vardığınız o kapıdan bir kez girdiniz mi diğerlerinden neredeyse iki kat çalışmalısınız, iki kat daha iyi olmalısınız. Çünkü insanlar seni aşağı çekmek için, orayı hak etmediğini ya da sadece ailen sayesinde buralara gelebildiğini söylemek için hazır bekliyorlar."

 

Nepotizm bebekleri ifadesi, bazı ünlülerin ailesinin çok zengin veya ünlü olması sayesinde kariyerinde ilerlediğini belirtmek için kullanılıyor. Gigi ve Bella Hadid kardeşler, Johnny Depp'in kızı Lily-Rose Depp ve Ethan Hawke-Uma Thurman çiftinin kızı Maya Hawke, son zamanlarda "nepotizm bebeği" olmakla eleştirilen ünlülerden bazıları.

 

Oyunculuk kariyerine 1991'de başlayan Gwyneth Paltrow, 1998'de  Aşık Shakespeare'deki (Sheakspeare in Love) rolüyle, En İyi Kadın Oyuncu dalında Altın Küre ve Oscar ödülü kazandı.

 

2018'den beri Justin Bieber'la evli olan Hailey Baldwin, modellik ve oyunculuk yapıyor.

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - AYLİN ŞENER

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha