• Dolar
  • Euro
  • BIST
Facebook Twitter

Hailey Baldwin: "Justin Bieber'ın karısı" diye anılmaktan rahatsız olmuyorum, yalan değil

Hailey Baldwin:
0 0

ABD'li model, pop yıldızıyla evliliğinin hayatındaki yansımalarına dair konuştu.

18 Eylül 2021 Cumartesi 13:06

ABD'li ünlü model Hailey Baldwin, Kanadalı pop yıldızı "Justin Bieber'ın karısı" diye anılmaktan rahatsızlık duymadığını açıkladı. 

 

Cuma "4D with Demi Lovato" programına katılan Baldwin söz konusu nitelemenin umrunda olmadığını ve ifadenin esasen doğru olduğunu ifade etti. 

 

People'ın aktardığına göre 24 yaşındaki Baldwin, 29 yaşındaki Lovato'ya şunları söyledi:

 

"Gerçekten çok tanınan biriyle evlendiğinizde, pek çok kişinin size 'Ah evet filancanın karısı' diyeceğini de kabul edersiniz. Bu beni rahatsız etmiyor."

 

Şimdi 27 yaşında olan Justin Bieber'la Eylül 2018'de evlenen Baldwin sözlerini şöyle sürdürdü:

 

"Günün sonunda birinin, 'Ah sen Justin'in karısısın' demesi beni rahatsız etmiyor. 'Evet Justin'in karısıyım!' Çünkü yalan değil."

 

Baldwin kendisine yapıştırılan etiketten rahatsızlık duymasa da sadece bu şekilde anılmaktan hoşlanmadığını da ekledi: 

 

"Diğerlerinin bunu evirip çevirip, 'Eğer onun karısı olmasaydın kimse seni tanımazdı' demesi beni rahatsız ediyor. Çünkü buna katılmıyorum. Üzgünüm ama katılmıyorum. Kendi iş bağlantılarım var, kendi işlerimi yapıyorum ve kendi paramı kazanıyorum."

 

Justin Bieber ve Hailey Baldwin pazartesi Met Gala etkinliğindeki kırmızı halıda boy gösterdiğinde Bieber'ın eski sevgilisi Selena Gomez'in hayranları, "Selena" tezahüratı yapmıştı. Gomez'le inişli çıkışlı bir ilişkisi olan Bieber, ünlü şarkıcıyla 2018'de ayrılmıştı. Bieber'ın sloganları umursamadığı video YouTube'da viral oldu. 

 

KAYNAK: INDEPENDENT TÜRKÇE - ESRA GÜNGÖR

0 0
YORUMLAR
YORUM EKLE

captcha